Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 (/Temat-Szokujaca-doskonala-gra-MOORPG-Ulepszone-GTA4-1035)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - mikobro - 21-01-2010 20:59

Wyczepiste Smile


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - xPietrek - 21-01-2010 21:24

Będzie do kupienia na Lockerz Big Grin


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - WalkmaN - 22-01-2010 18:53

chetnie bym w to pogral lecz na mojego kompa nie pujdzie heh XD


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - xBlackxK - 23-01-2010 13:45

Gra może być fajna, zmiął chęcią bym se w nią pograł ale czy wejdzie na mojego kompa...


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - kubiklol - 23-01-2010 14:04

najbardziej w tym filmiku spodobała mi się oprawa dzwiękowa: audio bullys - gimme that punk, sama gra, jak każda inna, pewnie szybko sie znudzi


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Razer - 24-01-2010 15:40

Ja od siebie dodam, że pograją w nią tylko posiadacze PC'tów oraz XboX'ów 360. Ja też wysłałem zgłoszenie na beta-testera....

Ogólnie będzie sieczka, i na pewno kilkadziesiąt godzin rozrywki Wink


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Jeppers - 26-01-2010 22:01

Gierka dobra , mam nadzieje ,że na PS3 też wyjdzie Big Grin


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Dyzmator - 27-01-2010 10:40

All Points Bulletin (APB) to gangsterska gra akcji zrealizowana w konwencji MMO, czyli pozwalająca na symultaniczną rozgrywkę setkom osób w stałym świecie (tzw. persistent world). Stworzyła ją firma developerska Real Time Worlds, będąca własnością Davida Jonesa ? ojca słynnej serii Grand Theft Auto.

czyli można się spodziewać czegoś rewelacyjnego; )


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Omnixxx - 30-01-2010 17:36

Już tużtuż!!! Jak wpiszecie w google całą nazwę, to wam wyskoczy merlin, który to sprzedaje od 31 marca!


RE: Szokująca, doskonała gra MOORPG ! Ulepszone GTA4 - Athemis - 30-01-2010 18:21

Po tym gameplayu widać, ze będzie super zabawa i to wszystko online Big Grin

Zakupię na 100% a o wymagania nie muszę się martwić.