Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Extreme Intensity x2 Giveaway - Gaming Tribe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Extreme Intensity x2 Giveaway - Gaming Tribe (/Temat-Extreme-Intensity-x2-Giveaway-Gaming-Tribe-103487)



Extreme Intensity x2 Giveaway - Gaming Tribe - 19Szumi10 - 11-12-2014 22:05

[Obrazek: 1403521_772657816135075_6049423544447633173_o.jpg]

Extreme Intensity x2 Giveaway

lub
Mój reflink

Z góry dzięki za rejestrację z reflinku.

Cytat:The Giveaway starts on Thursday, December 11, 2014 at 2:00PM Central and ends Tuesday, February 10, 2015 at 1:00PM Central (the "Entry Period".)

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w losowaniu?

Wchodzimy na stronę z jednego z podanych wyżej linków.

Lajkujemy wszystkie strony na Gaming Tribe.
Po wszystkim powinno to wyglądać tak:

Uwaga: Aby móc wykonać poprawnie to zadanie należy zalogować lub zarejestrować się na stronie GamingTribe.

Następnie czytamy regulamin i przechodzimy dalej.
Aby zgłosić chęć udziału w losowaniu nagród klikamy duży czerwony przycisk Gaming Tribe.
[Obrazek: YNNRNxN.png]

Jeśli wszystko zrobimy poprawnie, dostaniemy na maila potwierdzenie swojego zgłoszenia.
Teraz pozostaje już tylko trzymać kciuki i liczyć na szczęście w losowaniu.
Powodzenia Smile.

Specyfikacja sprzętu, który można wygrać

Jeszcze raz - Z góry dzięki za rejestrację z reflinka - jak ktoś wygra główną nagrodę z mojego linku to dzięki niemu wygram i ja Smile.