Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto FB - porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto FB - porada (/Temat-Konto-FB-porada-103470)

Strony: 1 2


RE: Konto FB - porada - Kickster - 12-12-2014 14:28

reputami nie pogardze Jerk


RE: Konto FB - porada - Voldir - 12-12-2014 17:39

Zrobiłem tak jak pisałeś i dodałem się do 47 grup. Dzięki wielkie Kickster. Reput leci Smile


RE: Konto FB - porada - Kickster - 12-12-2014 17:44

(12-12-2014 17:39)Voldir napisał(a):  Zrobiłem tak jak pisałeś i dodałem się do 47 grup. Dzięki wielkie Kickster. Reput leci Smile

polecam się na przyszłość Smile


RE: Konto FB - porada - kariolmax - 12-12-2014 18:22

Ja dodaję "matką" 400 grup na każde konto i fb nigdy mnie nawet nie prosił o mój telefon do weryfikacji Smile - do grup dołączałem po 30 dziennie

edit: ważna jest "higiena" konta matki - zawsze ta sama przeglądarka, to samo ip oraz około 20 znajomych (czemu tyle, a nie więcej lub mniej? - ponieważ za mało znajomych to szybsza szansa na bana [pół roku opracowywałem sposób zakładania kont], a za dużo to jeszcze szybsza szansa na bana, ale z weryfikacją zdjęciową, która jest trudniejsza Tongue )


RE: Konto FB - porada - Voldir - 12-12-2014 20:38

Na Koncie matki mam trochę grup ale mam pewne pytanie jeszcze Kickster do Ciebie ale to napiszę na PW bo nie wiem czy tego nie opatentuje, chyba że ktoś na to wpadł już. Z weryfikacją zdjęciową sobie poradzę bo już chyba z 10 zrobiłem na wszystkich moich kontach. Konto matka ma staż ponad miesiąc bo mam to konto od 2 listopada. Nie za wcześnie na dołączenia kolejne?Smile


Konto FB - porada - MaLiN - 14-07-2017 22:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.