Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filmik na addmefast nie moge dodac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: filmik na addmefast nie moge dodac (/Temat-filmik-na-addmefast-nie-moge-dodac-103457)

Strony: 1 2


filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 11-12-2014 16:48

witam. mam maly problem ktory nigdy mi sie nie przytrafil jeszcze ;d

otoz jak probuje dodac filmik z yt do addmefast na video likes to wyswietla sie taki komunikat:
[Obrazek: 50ff3ce2.jpg]

nie wiem o co chodzi w kazdym razie na dzien dobry pisze ze filmik nie ma wogole dzwieku ^^ ah i probowalem dodac tez inne z dzwiekiem normalnym z muzyka i z samym glosem mowionym i tez nie chce dodac. wtf?


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - matie996 - 11-12-2014 16:50

Mam ten sam problem...


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Dzonyy - 11-12-2014 17:59

Chyba mają jakiś problem bo u mnie jest identycznie.


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 11-12-2014 18:17

no wlasnie nie wiem o co chodzi na zagranicznych forach czytam ze tez maja problem ale nikt nie widzi rozwiazania tego ;/


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 11-12-2014 20:39

nikt nic nie wie ;(? nikt nie moze pomoc?


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - extraamistrz - 11-12-2014 20:46

Znalazłem odpowiedź. Kliknij Wink


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 11-12-2014 21:11

@up no super tez widzialem to ale sluchaj po pierwsze to nie dziala i tak bo sprawdzalem a po drugie po co mam wbijac like do filmiku skoro i tak nikt ich widziec nie bedzie ^^?


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 13-12-2014 13:56

zna ktos jakis inny serwis do wbijania lików na yt?


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - leman - 13-12-2014 14:08

Skoro nie jest dostępny w niemczech to odznacz w "Countries" Worldwide i potem odznacz "Germany" czyli niemcy powinno zadziałać.
a do likow na yt polecam enhanceviews.com


RE: filmik na addmefast nie moge dodac - Rafiks1992 - 13-12-2014 14:11

@up dziekuje za pomoc, tylko mam pytanie bo jak odznacze worldwide to zaznaczyc nie mozna wszystkich tylko do 30 max, najlepsze jest to ze jak zaznacze wszystkie rozne i bez niemcow to i tak jest problem. ale dzieki za checi i dziekuje za enhanceviews wbijalem na tym pkt kiedys nie wiedzialem ze na yt mozna like bijac Big Grin