Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Barta- inwestycje w opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Barta- inwestycje w opcje (/Temat-Dziennik-Barta-inwestycje-w-opcje-103456)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 07-01-2015 17:47

Witajcie,

Dzisiejsza sesja tradingowa przeszła moje wszelkie oczekiwania ;D Miałem plan otworzyć tylko jedną pozycję i ugrać jakieś minimum, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać, no i intuicja nie zawiodła Wink

Para AUD/USD właściwe przez szczęście, gdyż wszedłem z opóźnieniem. Ale ustawiłem opcję 180 sekund i poszło.

[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]

Na parze USD/CAD obyło się większych komplikacji. Wejście ok. paru sekund przed zamknięciem świecy, więc zaryzykowałem z trochę większą sumą niż zazwyczaj.

[Obrazek: screen_SHU_4.jpg]

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień, to jedynie początek sukcesów w tym roku.

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

Bilans dziejszych inwestycji:
52,95 zł


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 09-01-2015 16:29

No nieźle ciśniesz Smile

Wygodnie Ci jest patrzeć na niebieski kolor? Nie lepiej pozmieniać tło na czarne?

Ostatni screen strasznie mały jest Tongue


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 13-01-2015 11:29

Dzięki,

Screen poprawiony, a co do koloru- jakoś nie przeszkadzał mi ten kolor i w sumie dobrze mi się z nim traduje, ale widzę, że screeny są mało czytelne, więc najwyżej przy wstawianiu zmienię ;P


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - PremAccHack - 13-01-2015 13:19

Szary panowie jest najlepszy Smile


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 13-01-2015 23:57

Ja i tak wolę ten klasyczny czarny, ładnie sie komponuje z czerwonymi i zielonym świecami. Ale wiadomo, każdy ma swój gust Wink


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 21-01-2015 15:20

Siemka,

Wczorajsze inwestycje śmiało mogę uznać za udane. A najlepsze, że nie było to do końca moją zasługą. Z uwagi na chwilowy brak mt4 i tym podobnego programu, posłużyłem się analizą z działu:
http://zarabiam.com/Temat-Analiza-opcji-binarnych-97304?page=4

AUD/JPY ustawione na PUT/DOWN, a GBP/USD zagrałem CALL/UP.

Wynik: 45 zł do przodu.

Dzięki za analizy i życzę kolejnych udanych prognoz ;D

[Obrazek: screen_SHU_5.jpg]


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 25-01-2015 03:30

Fajnie wiedzieć, że ktoś jednak korzysta z tych analiz, tylko pamiętaj że to są tylko propozycje a nie gotowe sygnały. Już sporo osób miało o to pretensje, że im niektóre opcje nie weszły beka

Najważniejsze to podjąć samemu decyzje, oczywiście można wzorować się na analizie. Ale to trader ma decydować o swoim losie, a nie ktoś za niego Wink W taki sposób buduje się podstawy zrozumienia opcji. Wybierasz ją, bo wiesz dlaczego i na czym się wzorujesz, a nie czekasz na gotowce, tak jak by większość chciała. Życzę dalszych sukcesów!


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 02-02-2015 16:30

Nie no ja to raczej na własną odpowiedzialność robię, choć jeśli będzie duża rozbieżność między analizą a rzeczywistością, to wtedy zapewne obudzą się we mnie postawy roszczeniowe Tongue

A serio no to nie zamierzam nikogo obwiniać, choć zapewne łatwo powiedzieć, gdy jest się na plusie Jerk2


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 05-02-2015 16:09

Witajcie,

We wtorek kolejny raz skorzystałem z sugerowanych wejść, zamieszczonych na binary.

Tym razem GBP/JPY ustawione na UP. Zgodnie z zaleceniami sprawdziłem kalendarz, ale wydarzenia makro miały miejsce ok 10:30 z tego co pamiętam, a zresztą zdecydowałem się na opcję całodniową

Udało się, opcja weszła pewnie o 23.30 i 78zł na plusie Big Grin

Teraz przetestuje nowe wskaźniki, bo trochę nudna się robi gra, w oparciu o czyjeś analizy Wink

[Obrazek: screen_SHU.jpg]


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 12-02-2015 14:40

Z okazji pierwszych urodzin forum o opcjach binarnych opcjabinarna.com.pl biorę udział w konkursie, w którym do wygrania jest 350pln. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na forum opcjabinarna.com.pl i wykonać zadania, które znajdują się w tym temacie: http://opcjabinarna.com.pl/showthread.php?tid=400. Im więcej wykonanych poprawnie zadań, tym więcej zdobywa się losów, a w raz z nimi szansę na zdobycie nagrody o wartości 350pln. Mój nick konkursowy to bart07.

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]