Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FejkHacki do gier internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FejkHacki do gier internetowych (/Temat-FejkHacki-do-gier-internetowych-103423)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: FejkHacki do gier internetowych - Money. - 13-12-2014 14:34

Gdy zobaczyłem tego hacka to facepalm
Lepszego zrobie w 5 minut, ale jak ktoś nie umie to się mu przyda.


RE: FejkHacki do gier internetowych - Dk2RR - 13-12-2014 14:48

xxx


Odp: RE: FejkHacki do gier internetowych - thexamx - 13-12-2014 22:49

(13-12-2014 11:59)Dk2RR napisał(a):  Siemka,
Jestem w trakcie tworzenia FejkBota do ClashOfClans.Wiem że nie wygląda jakoś ekstra ale chce już przechodzić na C# i to jest mój ostatni program w AutoIt Smile.
http://zapodaj.net/842db71dcc14d.jpg.html (sorry za link ale opcja z wprowadzaniem obrazka nie chce mi działać(?))
Piszcie co myślicie bo mogę coś jeszcze zmienić. Jak nie będzie żadnych uwag to Hack będzie za 10 minut Smile

HACK! : ClashOfClans
Jeśli masz czas, sprawdź w YouTube jak wyglądają, elixir GEM gold itp login z gry,
Wybór IOS czy android oraz ikonke jakas z clash of clans jak będziesz robił w VB to moglbys mi także podrzucic projekt do edytowania ? Z gory dziękuje za czas poświęcony dla mnie.


RE: FejkHacki do gier internetowych - Dk2RR - 14-12-2014 00:04

xxx


RE: FejkHacki do gier internetowych - DaaV - 21-12-2014 17:46

(14-12-2014 00:04)Dk2RR napisał(a):  Obecnie pracuję nad email spamerem. Jak mi z nim wypali (i może coś na nim zarobię) wezmę się z powrotem za te fejkhacki.
Przy okazji pracuję w C# nie w VB Smile

C# to język programowania a VB to Visual Studio, w którym najprawdopodobniej piszesz swój program językiem C#...

Graficznie to te Hacki leżą i kwiczą, konwersja będzie dramatycznie niska. Ale powalcz dalej, klucz to się nie poddawać Smile


RE: FejkHacki do gier internetowych - kapi - 21-12-2014 18:51

A może Margonem? Smile


RE: FejkHacki do gier internetowych - Dk2RR - 22-12-2014 10:14

xxx


RE: FejkHacki do gier internetowych - Killigan - 22-12-2014 10:16

Ja poczekam na fake bota do Shakes Fidget Big Grin


RE: FejkHacki do gier internetowych - Lukines - 28-12-2014 00:20

@Dk2RR

Jeśli piszesz w C# to łap tutaj kod do wysyłania maila :


Kod:
private void Mail()
        {
MailMessage message = new MailMessage();
message.From = new MailAddress("Tutaj mail z ktorego wysylasz", "tutaj takrze mail z ktorego wysylasz");
message.To.Add(new MailAddress("Tutaj mail na jaki ma zostac wyslana wiadomosc"));
message.Subject = "Temat maila";
message.Body = "Tresc maila " ;

using (SmtpClient smtp = new SmtpClient())
{
    smtp.DeliveryMethod = SmtpDeliveryMethod.Network;
    smtp.UseDefaultCredentials = false;
    smtp.EnableSsl = true;
    smtp.Host = "smtp.gmail.com";
    smtp.Port = 587;
    smtp.Credentials = new NetworkCredential("Tutaj wpisz maila na gmial", "Tutaj wpisz haslo do maila");
    smtp.Send(message);
}
}



RE: FejkHacki do gier internetowych - Voldir - 28-12-2014 01:17

Jest cała masa video poradników do Visual Basica. Wiem że nie jest to cudo ale jak na pierwszy projekt i 20 minut roboty to wydaje mi się że jest okej Smile

[Obrazek: Mq7ykt6.png]

[Obrazek: t9Mo5or.png]