Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strefa Wtajemniczonych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strefa Wtajemniczonych (/Temat-Strefa-Wtajemniczonych-103421)

Strony: 1 2 3


RE: Strefa Wtajemniczonych - AnnaKa - 11-12-2014 12:21

Właśnie o to mi chodzi. Brakuje tam kogoś kto zrobi porządek, macie nową osobę w ekipie która przecież również ma prawo do zarządzania takimi rzeczami. Z tego co wiem nie obrażając nikogo Surfer , Daniel i Admin najwięcej sprzątają na forum, ostatnio jak zobaczyłem ile surfer zrobił w ciągu 24h byłem w szoku.

Co do strefy pojawia się tam ktoś raz na jakiś czas ale chyba bardziej pod względem sprawdzenia treści niż zrobienia ładu w SW.

Wiem że macie sporo pracy ponieważ z dnia na dzień na forum jest coraz więcej ludzi i za tym idzie większy nakład pracy ale strefa wtajemniczonych też jest działem i myślę że powinien być odrobinę lepiej traktowany niż działy ogólnodostępne. Jakiś prestiż powinien być.

Nie mam na celu obrazić nikogo z ekipy ale chcę pokazać że problem jednak istnieje.


RE: Strefa Wtajemniczonych - xardas1020 - 11-12-2014 12:26

@AnnaKa już się wyżaliłeś ? nabiłeś trochę postów ?
masz vip a zachowujesz się jak zwykły spamer

Admin powiedział że NIE tzn że NIE
niech ktoś z ekipy zamknie temat bo otwarty to pożywka dla szanownego VIP i spam


RE: Strefa Wtajemniczonych - AnnaKa - 11-12-2014 12:35

Widzę że nie rozumiesz o co w tym chodzi. Chcę by ktoś z ekipy zwrócił uwagę na SW. I nie chodzi tu teraz o to czy nabijam posty bo tego nie robię tylko udzielam się w temacie i proszę nie zarzucaj mi SPAM'u.

A o zamknięcie tematu prosiłem już wcześniej (post i zgłoszenie)


RE: Strefa Wtajemniczonych - xardas1020 - 11-12-2014 12:39

ja rozumie i wystarczy 1 post na ten temat
po odpowiedzi admina twoje posty są zwykłym najzwyklejszym spamem - temat dla ciebie vip-a jest zwykłą napędzarką postów a więc spamem

żalisz się o brak sprzątania w strefie, a na forum ogólnym wyróżniony znakiem sam dokładasz swoim spamem sprzątania ekipie


Strefa Wtajemniczonych - daniel42na - 11-12-2014 12:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


RE: Strefa Wtajemniczonych - Admin - 11-12-2014 18:17

(11-12-2014 11:23)AnnaKa napisał(a):  Jeśli nie chcą tam sprzątać to niech dadzą komuś komu zależy możliwość ''czyszczenia'' tematów chociaż w strefie. Ja bym chętnie się tym zajął bo zależy mi na jakości tej strefy.

Wiem że jest ELITA ale strefie też należy się duży szacunek.

Nie jesteś tu użytkownikiem od wczoraj więc doskonale powinieneś znać funkcje [Obrazek: postbit_report.gif],
Gdy pojawia się odpowiednie zgłoszenie moderator reaguje. Nikt nie czyta 100% wątków na forum, chcesz pomóc to zrób to pośrednio, zamiast pisać "użytkownicy więcej wynoszą niż wnoszą", wymagania postów niczego tu nie zmieni bo naspamienie nie jest żadną sztuką, a na pewno do strefy wtajemniczonych nie będziemy robić osobnej rekrutacji, gdyż jak wspomniałem od tego jest elita. Niestety zgodzę się z xardas1020, nie wiem po co wałkujesz temat który Ci kilkukrotnie w tym wątku wyjaśniłem...