Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strefa Wtajemniczonych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strefa Wtajemniczonych (/Temat-Strefa-Wtajemniczonych-103421)

Strony: 1 2 3


RE: Strefa Wtajemniczonych - patryk0407 - 11-12-2014 00:17

Moim zdaniem AnnKa ma trochę racji. Lepsza jest selekcja. Chodź może wiele osób mnie nie kojarzy to śledzę dzień w dzień to forum i nowi użytkownicy na prawdę zakładają tematy gdzie odpowiedź zajmuję 5 min szukania na forum.


RE: Strefa Wtajemniczonych - Admin - 11-12-2014 01:21

Jak już wspominałem selekcja dotyczy elity, dla strefy wtajemniczonej zasady rekrutacji nie będą zmieniane, jest to otwarta możliwość dołączenia dla każdego i nic w tym temacie się nie zmieni, od lat zasady dołączenia były takie same, zmienianie ich w dniu dzisiejszym to głupota. Jeśli ktoś chce dołączyć do zamkniętej strefy może złożyć aplikację do elity, tam na pewno nie dołączy pierwszy lepszy użytkownik.
To o czym wspomniałeś patryk, niewiele ma wspólnego z samym tematem, mimo iż masz rację.


RE: Strefa Wtajemniczonych - AnnaKa - 11-12-2014 01:38

W takim razie odpowiedz juz mam do zamkniecia


RE: Strefa Wtajemniczonych - szykiryki - 11-12-2014 11:07

@[AnnaKa], ja Cię popieram, ale chyba nic się zmieni... Troche z tego tez powodu jestem dość bierna w pisaniu tam wartościowej treści, zwłaszcza jeśli widzę po raz kolejny temat: "Ej, pomózcie zarobić 200 zł w kilka dni...".
Z jednej strony jest tam masa wartościowej treści od Ciebie czy Roro, a z drugiej takie posty "pomocowe". Z jednej skrajności w skrajność...

Ja do Elity pisałam wniosek jakiś czas temu, ale bez odzewu Tongue


RE: Strefa Wtajemniczonych - AnnaKa - 11-12-2014 11:16

Napisałbym do elity nawet jeśli by mnie przyjęli to nie miałbym satysfakcji że pomagam innym. Ale nie zmienia to faktu że w strefie nie podoba mi się aktualna atmosfera. Ludzie więcej wynoszą niż wnoszą. Żeby chociaż zrobili działy (pytania,materiały)


RE: Strefa Wtajemniczonych - rozekrr - 11-12-2014 11:19

Zgadzam się w 100%, przed chwilą upomniałem człowieczka że zakłada bezsensowny temat a poniżej ma temat z odpowiedzią.
Strefa się ostatnio fajnie rozwija, ale coraz więcej "świeżaków" w nią wstępuje i efekty widać gołym okiem...

No ale co poradzić? Skoro Administracja stanowczo pisze że nic nie zmieni, widocznie jej tak lepiej leży Wink

Pozdrawiam!


RE: Strefa Wtajemniczonych - AnnaKa - 11-12-2014 11:23

Jeśli nie chcą tam sprzątać to niech dadzą komuś komu zależy możliwość ''czyszczenia'' tematów chociaż w strefie. Ja bym chętnie się tym zajął bo zależy mi na jakości tej strefy.

Wiem że jest ELITA ale strefie też należy się duży szacunek.


RE: Strefa Wtajemniczonych - MaLiN - 11-12-2014 11:24

@AnnaKa, wiem że chcesz dobrze dla forum, ale wszystkiego nie zmienisz na nim. Skoro Admin twierdzi, że tak jak jest teraz jest dobrze, to niech zostanie. Przecież wszystko się może wkrótce zmienić, jak kolejne osoby dostrzegą ten problem. Nie tylko zwykli użytkownicy, ale także inni z członków ekipy forum Wink


RE: Strefa Wtajemniczonych - Kaspirek - 11-12-2014 11:46

Ja malo wnosze ale czytam wszystko prawie ito . Ucze sie i ucze . Nie chce mi sie pisac bo zazwyczaj czytam jak jade do pracy i jestem w pracy i jade z pracy :-) wiec na komorce ciezko mi sie pisze a co do stazy to zgadzam sie . Powinni swiezaki ogarnac sie na innych dzialach . Ja przystapilem nienod razu . Strefa byla wtedy pusta . Teraz dzieki paru osoba cos sie tam dzieje :-)


RE: Strefa Wtajemniczonych - hertia - 11-12-2014 12:12

Może jakiś regulamin czerwonymi literami podpięty typu "Zanim napiszesz przeczytaj" i zorganizować tą strefę podzielić na podziały wygląda na to że niby jest ale została zapomniana powstają nowe działy nie które się zmieniły a Strefa praktycznie się nie zmienia - z jednej strony to popieram bo każdy kiedyś zaczynał ale powoli robi się tam śmietnik nie ma żadnego Moda do zarządzania i dbania o porządek w SW? . Niech cena rośnie ale przydałoby się taki limit jak w dziale sprzedaży żeby ktoś przynajmniej zapoznał się z forum zanim zacznie spamić i wykupi dostęp.