Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patryk0407 - 22-12-2014 17:58

Wszystko fajnie i to rozumiem, tylko wraz z reklamą dopiero jakoś zainteresowałem się tym serwisem i już ma jakiś użytkownik ponad 1k, niektórym ciężko będzie go dogonić Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - zozols1 - 22-12-2014 18:20

Też wpadłem tu z reklamy Big Grin Jako iż grudzień się kończy to raczej nie dogonię gościa na 1 miejscu ;/ Macie jakieś plany na nagrodę w styczniu? Bo ruszyłbym pełną parą. I co zamierzacie zmienić i w jakich programach 25 grudnia (ustawa) ? Chciałbym się od razu przygotować do zmian, a w żadnym serwisie nie piszą co mają zamiar zmienić ;/ Co nic nie zmienicie? Big Grin Nadal będzie działało to na tych samych zasadach? Mi i wam zapewne by to pasowało, ale nie wiem czy to przejdzie Sad


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 22-12-2014 18:22

(22-12-2014 17:58)patryk0407 napisał(a):  Wszystko fajnie i to rozumiem, tylko wraz z reklamą dopiero jakoś zainteresowałem się tym serwisem i już ma jakiś użytkownik ponad 1k, niektórym ciężko będzie go dogonić Smile

Racja, staramy się reklamować serwis wszelkimi siłami, lecz wielu użytkowników jest zakorzeniona w innych serwisach nie zwracając uwagi na korzyści innych świeżo powstałych stron związanej z zarobkiem SMS MT/MO Wink Będziemy chcieli dotrzeć i zgromadzić jak największe grono użytkowników, którzy będą zarabiać z większymi korzyściami i będą co miesięcznie nagradzani nagrodami. Myślę, że jeśli znajdzie się dobra niszę i dobrze dobierze program to można z łatwością dogonić 1 użytkownika w top15 !


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - rozekrr - 22-12-2014 18:22

zozols1 nie gadaj głupot że w żadnym serwisie nie ma żadnego info odnośnie tej ustawy...
Serwis jak by ktoś nie wierzył wypłaca, moja testowa wypłata dawno siedzi, a raczej siedziała hehe na moim koncie.

Także wart polecenia Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - zozols1 - 22-12-2014 18:25

Chyba się źle zrozumieliśmy. To było pytanie czy mają zamiar coś zmienić i w konkretnie jakich programach. A o nagrodę też pytam bo to motywacja jest spora Big Grin


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 22-12-2014 18:27

(22-12-2014 18:20)zozols1 napisał(a):  Też wpadłem tu z reklamy Big Grin Jako iż grudzień się kończy to raczej nie dogonię gościa na 1 miejscu ;/ Macie jakieś plany na nagrodę w styczniu? Bo ruszyłbym pełną parą. I co zamierzacie zmienić i w jakich programach 25 grudnia (ustawa) ? Chciałbym się od razu przygotować do zmian, a w żadnym serwisie nie piszą co mają zamiar zmienić ;/ Co nic nie zmienicie? Big Grin Nadal będzie działało to na tych samych zasadach? Mi i wam zapewne by to pasowało, ale nie wiem czy to przejdzie Sad

A więc nagroda będzie dopiero wybierana po zakończeniu pierwszego konkursu Wink Na razie nie możemy dużo powiedzieć, z tego względu, że cały czas pracujemy i myślimy jak dostosować się do ustawy w najlepszy sposób. W lutym rusza nowy numer, z odnowieniami Smile Planujemy również wprowadzić pomoc nowym użytownikom przez profesjonalistów + wprowadzić nowe programy real content. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie grudnia, jeszcze można powalczyć znajdując dobra nisze.

(22-12-2014 18:25)zozols1 napisał(a):  Chyba się źle zrozumieliśmy. To było pytanie czy mają zamiar coś zmienić i w konkretnie jakich programach. A o nagrodę też pytam bo to motywacja jest spora Big Grin

Wszystko będzie wiadome po 25 grudnia prosimy o cierpliwość, ta ustawa dużo zmienia, także musimy wiele przy tym posiedzieć, żeby stworzyć najlepsze wyjście z tej sytuacji.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 22-12-2014 18:50

Jakby to tak delikatnie ująć...

[Obrazek: KN3zQ.jpg]


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - rozekrr - 22-12-2014 18:54

Sms czy premka? Zmień może stawkę albo metodę z sms na premka lub na odwrót i zobacz rezultaty.
Albo nisza słaba, metoda promocji słaba...

Testowałeś identycznie to samo na innych serwisie?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - broofie - 22-12-2014 18:57

Pewnie nisza z forum sprzed 2 lat + skopiowany tekst Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 22-12-2014 19:23

Przydałoby się aby TreeSub stworzył taki poradnik dla innych jak używać/stosować i zarabiać na subskrypcjach.
I tutaj taki zysk dla nich, aby odblokować ten poradnik trzeba by było posiadać u nich konto Wink