Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Takeo - 21-12-2014 12:53

O co chodzi z polem link do pliku w programie pobieranie online. Czy ktoś może ściągnąć realnie plik który wrzuce ? Jaki link tam dać ?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 21-12-2014 12:57

patulsky1337 napisał(a):Zarejestrowałem się w serwisie Treesub ponieważ zaciekawiła mnie reklama, którą otrzymałem w prywatnej wiadomości. Serwis wygląda super, wszystko bardzo fajnie działa i wygląda... sprawia wrażenie strony, na której można zarobić niemałe pieniądze ale... stąd rodzi się moje pytanie... jak tu w ogóle zarabiać? Od czego zacząć? Przeglądałem całą stronę i spotkałem się z jakimiś programami. Mam w nich brać udział, żeby zarobić? Proszę o pomoc dla zielonego Smile
Witam Wink dziękujemy za pozytywna opinie na temat serwisu !!!
Aby zacząć u nas zarabiać proszę wejść w zakładkę "NASZE PROGRAMY", następnie kliknąć "Weź udział" do programu który cię interesuje po kliknięciu zostanie odświeżona strona i wygenerowane 2 linki jeden dotyczy subskrybcji SMS a drugi SMS PREMIUM w zależności jak metoda płatności cie interesuje kopiujesz link. Przypominamy ze stawkę dla SMS PREMIUM można zmienić klikając przy stawce SMS (zmień). Gdy już będziesz miał wygenerowany swój reflink nie pozostaje Ci nic jak tylko reklamować twój program partnerski który wybrałeś Wink w razie pytań proszę pisać, życzmy wysokich zarobków!

Treesub Team.

Takeo napisał(a):O co chodzi z polem link do pliku w programie pobieranie online. Czy ktoś może ściągnąć realnie plik który wrzuce ? Jaki link tam dać ?
W link do pliku jest możliwość wrzucenia linku po którym osoba, które sie zapisze zostanie przeniesiona na stronę url którą wkleiłeś Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - broofie - 22-12-2014 00:15

Dwa pytania co do pustaka.
1. Jaka powinna byc rozdzielczosc zdjecia aby tlo bylo w wysokiej jakosci?
2. Czy bedzie kod iframe tj jest to u konkurencji?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 22-12-2014 10:21

(22-12-2014 00:15)broofie napisał(a):  Dwa pytania co do pustaka.
1. Jaka powinna byc rozdzielczosc zdjecia aby tlo bylo w wysokiej jakosci?
2. Czy bedzie kod iframe tj jest to u konkurencji?

1.Zdjęcie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu samodzielnie, przez co nie można tego jednoznacznie określić, będzie miał tyle szerokości co monitor Wink
2.Co do iFrame damy odpowiedź jeszcze dzisiaj.

Treesub Team.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 22-12-2014 11:47

Heh, można się załamać ... Ale polecam ! Smile

[Obrazek: image.jpg]


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - skyler696 - 22-12-2014 12:06

(22-12-2014 11:47).::Nicko::. napisał(a):  Heh, można się załamać ... Ale polecam ! Smile

[Obrazek: image.jpg]

Jaki program ? Ja spamuje na multihack'u i mam na 323 wejscia 9 leadów ;o polecam szczegolnie ten program.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 22-12-2014 12:38

Multihack Wink Już 3 leady ^^


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - skyler696 - 22-12-2014 12:44

(22-12-2014 12:38).::Nicko::. napisał(a):  Multihack Wink Już 3 leady ^^

No Multihack dobrze konwertuje u nich ;D teraz zabieram się za test iq wygląda przyzwoicie Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 22-12-2014 12:50

Serwis jest ciekawy nigdzie nie znajdziemy takich programów jak u nich. Z niecierpliwością czekam na nowe dodatki Smile

(22-12-2014 12:49)Coins napisał(a):  ej chciałem włamać się na konto fb koleżanki no i podałem jej link do profilu.. wysłałem smsa wpisałem kod na stronie i nic! zeżarło mi tylko 7 zł z telefonu Xpokerface

Nowy w internetach? Są to subskrypcje w sms, poczytaj o tym więcej Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 22-12-2014 14:10

Dodatków będzie mnóstwo w nowym roku, czekamy tylko na nowych klientów i ruszamy z nową erą zarabiania w naszym serwisie Wink