Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Shiv3R - 20-12-2014 23:22

Jak z wypłatą? Trzeba wysyłaś skan dowodu? Jak z podatkiem odliczacie wy czy muszę sam rozliczać?

Oraz czy jest możliwość dodania więcej np ofert konkursu czy tylko jedna?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 20-12-2014 23:44

Shiv3R napisał(a):Jak z wypłatą? Trzeba wysyłaś skan dowodu? Jak z podatkiem odliczacie wy czy muszę sam rozliczać? Oraz czy jest możliwość dodania więcej np ofert konkursu czy tylko jedna?
skan dowodu nie potrzebny, zarobione pieniądze w serwisie nalezą do Ciebie w pełni Wink program z konkursem niedługo przejdzie renowacje, tymczasem można zmieniać z nim grafikę oraz opis twojego wymyślonego konkursu Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 20-12-2014 23:44

Podpinam się do wypowiedzi użytkownika wyżej. Czy trzeba pokazywac skan dowodu przy wypłacie?
Wypłacacie na PayPal?
Minimalna stawka do wypłacenia to ...?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 21-12-2014 00:05

.::Nicko::. napisał(a):Podpinam się do wypowiedzi użytkownika wyżej. Czy trzeba pokazywac skan dowodu przy wypłacie? Wypłacacie na PayPal? Minimalna stawka do wypłacenia to ...?
Tak jak napisałem powyżej nie potrzeba skanu dowodu Smile wypłacamy przez PayPal, a minimalna stawka to 50 zł Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 21-12-2014 00:16

Rozumiem. Jest może również u was takie coś jesli dana osoba ma np. 30zł i pilnie potrzebuje danej kwoty to nie patrząc na próg minimalny wypłacie takiej osobie? Rzecz jasna za prowizja Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 21-12-2014 00:43

.::Nicko::. napisał(a):Rozumiem. Jest może również u was takie coś jesli dana osoba ma np. 30zł i pilnie potrzebuje danej kwoty to nie patrząc na próg minimalny wypłacie takiej osobie? Rzecz jasna za prowizja Wink
Nie kwestionowaliśmy tego sposobu wypłat, ale jeśli taka funkcja się pojawi to z pewnością będzie dotyczyła tylko użytkowników, którzy maja u nas przepracowane pare tygodni Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 21-12-2014 01:00

Smile Ostatnie pytanie, które przychodzi mi do głowy. W jakim okresie czasu można spodziewać się nowych programów (im więcej tym lepiej Wink ) chodzi mi m.in o Iphone 5/6.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Voldir - 21-12-2014 02:08

Iphone 5/6 jest strasznie oklepany już. Poza tym wyżej masz napisane że zostały dodane nowe programy. Bardzo fajne zresztąSmile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 21-12-2014 11:39

.::Nicko::. napisał(a):Smile Ostatnie pytanie, które przychodzi mi do głowy. W jakim okresie czasu można spodziewać się nowych programów (im więcej tym lepiej Wink ) chodzi mi m.in o Iphone 5/6.
IPhone 6 nie przewidujemy bo tak jak powyżej kolega wspomniał jest to już oklepany program + nie chcemy mieć podobnych programów do konkurencji Wink w styczniu bedą wprowadzane kolejny zmiany, nie potrafię określić dokładnie kiedy ale napewno na przełomie nowego miesiąca !


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 21-12-2014 12:15

Zarejestrowałem się w serwisie Treesub ponieważ zaciekawiła mnie reklama, którą otrzymałem w prywatnej wiadomości. Serwis wygląda super, wszystko bardzo fajnie działa i wygląda... sprawia wrażenie strony, na której można zarobić niemałe pieniądze ale... stąd rodzi się moje pytanie... jak tu w ogóle zarabiać? Od czego zacząć? Przeglądałem całą stronę i spotkałem się z jakimiś programami. Mam w nich brać udział, żeby zarobić? Proszę o pomoc dla zielonego Smile