Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - aubemajang - 01-06-2015 22:07

To był serwis ddww potem go komuś sprzedał.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - karor - 01-06-2015 22:10

HC v1 owszem był ddww.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - aubemajang - 01-06-2015 22:14

No to może mi się pomylilo z czym innym ale mam rozmowy z ddww na GG jak mi przedstawiał model swoich biznesów które ciely co 2 leada.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 22:17

aubemajang napisał(a):Nie ośmieszajcie się, nawet mam rozmowę na GG z ddww czy jak mu tam jak chciał opchnac byłe serwisy które tworzył i prowadzil ze system był ustawiony na cięcie leadow i chodzi o SMS premium kradli na potęgę leady i w regulaminie były stosowne zapisy żeby ominąć to prawnie. Mam nawet rozmowy z osobami które z ddww miały cokolwiek wspólnego i znim współpracowały i które również opisywały praktyki stosowane w jego biznesach. Możecie być wyplacalni ładnie pięknie tylko jedna uwaga dla wszystkich nie zarabiajcie w serwisach z którymi cokolwiek miał do czynienia ddww bo jesteście jebani w dupe. Możecie sie chwalić ze jesteście wyplacalni ale czemu się nie chwalicie oszustwami z cięciem leadow? Ludzie nie zarabiajcie na 4lead i treesub bo oni mogą jedynie czyścić buty karczowi i hotcash jeżeli chodzi o SMS premium. Inna liga. Przykładowo były serwis ddww fires.pl miał system ustawiony na cięcie co 2 leada mam z nim rozmowy na GG na ten temat gdzie sam przedstawia ten proceder i regulamin do niego. Jesteście zalosni.
Trochę Pan przesadził, ddww w 4lead nigdy nie używał systemu do cięcia leadów ponieważ sam mogłem to sprawdzic u naszego usługodawcy, jak i w bazie Smile Z całym szacunkiem nie ma prawa Pan nas oskarżać, ponieważ nigdy nie stosowaliśmy w historii istnienia treesub oraz 4lead takich posunięć, potwierdzeniem są użytkownicy, którzy nigdy nie zauważyli takich "przekrętów", ponieważ ich nie ma Smile Przypuszczam, że nigdy Pan nie zarabiał w żadnym z naszych serwisów, tak więc zapraszam do spróbowania i wtedy prosiłbym o komentarz, w której lidze gramy! Ps.Proszę poczekać i obserwować zmiany w serwisach na przełomie tego miesiaca. Myślę, że zmienisz zdanie! Wink Pozdrawiam!


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - aubemajang - 01-06-2015 22:19

Hahahaha mam przedstawić screny z rozmowami z ddww ???? Ty piszesz co piszesz bo cóż innego masz napisać.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 22:22

aubemajang napisał(a):Hahahaha mam przedstawić screny z rozmowami z ddww ???? Ty piszesz co piszesz bo cóż innego masz napisać.
Nie rozumiem jaki serwis 4lead.pl oraz moja osoba ma związek z przytoczonym przez Pana "systemem cięcia leadów ddww". Jeśli ma jakiekolwiek powiązanie z ww. Prosze o zamieszczenie Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - aubemajang - 01-06-2015 22:24

Dobranoc


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - karor - 01-06-2015 22:27

daj te screeny, jak już zacząłeś to skończ Lol


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 22:29

aubemajang napisał(a):Szkoda na was czasu ide se pierdolnac whisky bo jak tu żyć w śród takich oszolomow na trzezwo. Bez odbioru szeryfie sprawiedliwosci.

Tylko nie dolewaj Coke Wink Miłego wieczoru.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Voldir - 01-06-2015 22:30

Cięcie leadów na Premium beka. Większej głupoty to ja nie słyszałem w życiu, a przeszło 27 lat beka