Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 17:43

(01-06-2015 17:27)alfonsPL napisał(a):  O tym czy nie ukradłeś 4lead'a zadecydują odpowiednie organy. Mam nadzieje, że zajmą się tym odpowiedni ludzie i na domenę 4lead.pl, skrypt oraz programy lub zyski z udziałów długo czekać nie będę.

Cytat:W odpowiedzi na powyższe zarzuty, chciałbym na początku wyjaśnić iż wspomniana umowa nigdy nie była spisana ze mną, lecz z twórcą serwisu Danielem.

A kto aktualnie przywłaszczył sobie miano właściciela serwisu? No właśnie.

Cytat:Przekazał mi, że ma bardzo poważne problemy(których nie chciałbym wypowiadać, ponieważ to są sprawy rodzinne i nie jestem upoważniony ich przekazywać).

Rodzinne... każdy wie jak jest Smile Partnerzy, Panie Maćku nie są tacy głupi jak Ci sie wydaję Smile

Cytat:Mimo to wypłaty wychodziły dalej, z własnej kieszeni wypłaciłem nagrody dla użytkowników konkursu, choć ten serwis tak na prawdę nie był mój, ale jeśli dotrzymałem słowa nie chciałem zawieźć użytkowników 4lead.pl

Ojj, Panie Maćku... straszna z Pana chorągiewka beka Skąd ta nagła zmiana wersji?

Jak zapewne partnerzy pamiętają w czasie ogłaszania nowego konkursu na 4lead zaczęła się robić dyskusja, w której to sporo osób dawało znać, że konkurs pewnie i tak jest SCAMem bo znowu macza ręce w tym Daniel (a jak wiadomo już jeden konkurs organizował, w którym nie wysłał nagród wygranym). Co wówczas wtedy pisał szanowny "właściciel" 4l? Że Daniel nic nie znaczy, a organizatorem jest w 100% TORPLAST czy jak to tam sie zwiecie więc czemu robisz z siebie bohatera skoro sam to organizowałeś? Hipokryta.

Ludzie nie są ślepi i głupi - sami zobaczą z kim mają do czynienia. Jeśli dalej chcecie być Sex to jak najbardziej polecam Treesub i 4l Smile
A Tobie, profesjonalisto życzę abyś nie miał u siebie kolejnych Wiedźminów beka

ps.
Cytat:"Machlojki" nie maja serwisu który zrzesza 900 zadowolonych użytkowników + chciałbym zauważyć, ze konta oficjalnego na tym forum nie dostaje sie od tak Smile Moja powyższa wiadomość i kariera grupy TORPLAST świadczy o 100% uczciwości

Jakie 900? W topce aż 8...

[Obrazek: uilqli.jpg]

Zacząłeś trząść portkami? Bardzo dobrze! Niech prawda wyjdzie na jaw, a userzy nie dadzą Ci się ogłupiać Smile


Odp.1
Oczywiście proszę o zgłoszenie tej sprawy odpowiednim organom Wink
Odp.2
Te miano nadał mi właściciel serwisu Daniel Stępień
Odp.3
Użytkownicy nie są głupi i wiedzą, że współpracują z uczciwą firmą. A Daniel tak jak wspomniałem ma problemy rodzinne.
Odp.4
Organizatorem była Grupa TORPLAST, lecz nagrody miał pokrywać Daniel Stępień.
Odp. 5
Nie trzęsę portkami chłopcze, lecz proszę o wsparcie tych który wiedzą co nieco o mojej uczciwości.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - alfonsPL - 01-06-2015 17:51

Ja nic do dodania nie mam, Twój bełkot nawet nie wymaga odpowiedzi Smile Ktoś kto logicznie przeczyta te parę postów sam wyciągnie wniosek Smile Temat proponuję dać do scamu a Ty może pograj w swoją ulubioną gierkę dla odstresowania? Big Grin


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 17:55

Tak jak wcześniej wspomniałem, chęć rozwoju osobistego i biznesowego m.in rozwój serwisów nie pozwala mi na towarzyska konwersacje, która nie prowadzi do niczego. Temat nie nadaje się do scamu, ponieważ 2 serwisy o których mowa 4lead oraz treesub są serwisami wypłacalnymi, które dbają o użytkowników i w porównaniu do innych graczy na scenie nie pozwalają sobie na oszustwa w stosunku do swoich użytkowników Wink W razie pytań proszę pisać priv z chęcia udziele odpowiedzi na wszystkie pytania!
Ps. Nie grywam w wiedźmina, wolę NBA oraz FIFE na przyszłość młodzieńcze Wink

Pozdrawiam serdecznie!


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - alfonsPL - 01-06-2015 18:01

I kolejne kłamstwa...

A tak już lekko odbiegając od tematu: jak to jest, że tworząc programy nie konaktujecie sie z prawnikiem? Czy Wasi userzy wiedzą, że promowali nielegalny program?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 18:01

Zapomniałbym wypłaty w Treesub w 24h na koncie bez żadnych prowizji Smile

Peace!

(01-06-2015 18:01)alfonsPL napisał(a):  I kolejne kłamstwa...

A tak już lekko odbiegając od tematu: jak to jest, że tworząc programy nie konaktujecie sie z prawnikiem? Czy Wasi userzy wiedzą, że promowali nielegalny program?

Każdy program jest legalny, a Wiedźmin, w którym została wykorzystana oryginalna grafika marki "Wiedźmin" w LP stworzonym przez Daniela, który później przeanalizował mój prawnik został niezwłocznie usunięty. Anty-reklama przeciwko uczciwości nie wygra remember Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - alfonsPL - 01-06-2015 18:12

(01-06-2015 18:01)TreeSub napisał(a):  Zapomniałbym wypłaty w Treesub w 24h na koncie bez żadnych prowizji Smile

Peace!

(01-06-2015 18:01)alfonsPL napisał(a):  I kolejne kłamstwa...

A tak już lekko odbiegając od tematu: jak to jest, że tworząc programy nie konaktujecie sie z prawnikiem? Czy Wasi userzy wiedzą, że promowali nielegalny program?

Każdy program jest legalny, a Wiedźmin, w którym została wykorzystana oryginalna grafika marki "Wiedźmin" w LP stworzonym przez Daniela, który później przeanalizował mój prawnik został niezwłocznie usunięty. Anty-reklama przeciwko uczciwości nie wygra remember Wink

Obawiam się, że tym razem to prawda wygrywa Smile Zresztą tak jak mówie - każdy ma swój rozum i powinno sie samemu wyciągnąć wnioski Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 01-06-2015 18:18

(01-06-2015 18:12)alfonsPL napisał(a):  
(01-06-2015 18:01)TreeSub napisał(a):  Zapomniałbym wypłaty w Treesub w 24h na koncie bez żadnych prowizji Smile

Peace!

(01-06-2015 18:01)alfonsPL napisał(a):  I kolejne kłamstwa...

A tak już lekko odbiegając od tematu: jak to jest, że tworząc programy nie konaktujecie sie z prawnikiem? Czy Wasi userzy wiedzą, że promowali nielegalny program?

Każdy program jest legalny, a Wiedźmin, w którym została wykorzystana oryginalna grafika marki "Wiedźmin" w LP stworzonym przez Daniela, który później przeanalizował mój prawnik został niezwłocznie usunięty. Anty-reklama przeciwko uczciwości nie wygra remember Wink

Obawiam się, że tym razem to prawda wygrywa Smile Zresztą tak jak mówie - każdy ma swój rozum i powinno sie samemu wyciągnąć wnioski Smile

W końcu napisałeś coś sensownego Smile Każdy wyciągnie odpowiedni wniosek. Swojej uczciwości nie muszę po raz kolejny udowadniać, ponieważ wiele osób mnie zna i wie, że jeszcze nikogo nie oszukano, kto zarabiał w serwisie pod szyldem Grupy TORPLAST sp.z.oo. Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Ando - 01-06-2015 18:28

Osobiście polecam serwis 4lead.pl bo nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu.
Na stronie napisane jest że wypłaty są realizowane pn-pt a zdarzyło się że dostałem ją nawet w weekend.

@alfonsPL, po co robisz gównoburze? Skoro zgłosisz/łeś sprawę na policje to powinieneś poczekać do czasu rozwiązania sprawy a wtedy rozwiązania są dwa:
1. nie odzyskasz serwisu a to będzie oznaczać, że bezpodstawnie oskarżałeś tutaj ludzi,
2. odzyskasz serwis ale będziesz miał mniej userów przez to, że teraz walisz kupke.
Tak czy siak w każdym przypadku tracisz... nie dostrzegam żadnej logiki w twoim działaniu.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - alfonsPL - 01-06-2015 18:52

(01-06-2015 18:28)Ando napisał(a):  Osobiście polecam serwis 4lead.pl bo nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu.
Na stronie napisane jest że wypłaty są realizowane pn-pt a zdarzyło się że dostałem ją nawet w weekend.

@alfonsPL, po co robisz gównoburze? Skoro zgłosisz/łeś sprawę na policje to powinieneś poczekać do czasu rozwiązania sprawy a wtedy rozwiązania są dwa:
1. nie odzyskasz serwisu a to będzie oznaczać, że bezpodstawnie oskarżałeś tutaj ludzi,
2. odzyskasz serwis ale będziesz miał mniej userów przez to, że teraz walisz kupke.
Tak czy siak w każdym przypadku tracisz... nie dostrzegam żadnej logiki w twoim działaniu.

Mi chodzi głównie o zasady i o to aby nikt bez podstaw nie przywłaszczał sobie czyjegoś miana. A tak w ogóle to widzę, że błagania Maćka mają rezultat (szkoda że jeden post Tongue )

Już nie robie offtopu, mam nadzieję że ludzie sa na tyle mądrzy aby tu nie zarabiać Smile Pozdrawiam


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Ando - 01-06-2015 18:55

Od tego są odpowiednie organy jak już sam napisałeś.
Mnie nikt o nic nie błagał. Ten serwis po prostu dał mi zarobić parę groszy i uważam, że chociaż tak mogę się odwdzięczyć Wink