Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 23-12-2014 20:03

Hahahah Big Grin Nie. Nie chce dokładnie zdradzić swojego posta więc opisze tak ogólnie. Mam coś w stylu Hej, właśnie znalazłam ( używam fake konta) test IQ.... bla bla bla ( z 2 linijki tekstu)... Mi wyszło "ileś tam". A wam? Chwalcie się w komentarzach. I różne inne teksty tego typu.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - SokoleOko - 23-12-2014 20:05

słaby tekst


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 23-12-2014 20:07

Mówiłem, że opisuje ogólnie. Na prawdę wygląda inaczej Tongue


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 23-12-2014 20:34

(23-12-2014 18:00)Pocisk1993 napisał(a):  
(22-12-2014 18:50)patulsky1337 napisał(a):  Jakby to tak delikatnie ująć...

[Obrazek: KN3zQ.jpg]

Jeżeli robisz coś to rób to dobrze . Dodajesz tekst że wirus atakuje komputery i link do pobrania AntyWirusa , wiec nie ma sie co dziwic ze nie ma leadów facepalm

A teraz kilka zdan o serwisie Treesub.pl

Zalety serwisu Treesub.pl
- Bardzo dobry kontakt
- Bardzo dobra skuteczność programów
- Przejrzysta strona , która umila czas spędzony podczas zarabiania
- Nowe świetne programy z bardzo dobra skutecznośćią
- Konkursy z ciekawymi nagrodami

Wady serwisu Treesub.pl
- Stawka (3.50) na początek. Nie wiem czy moge to zaliczyc do wad, bo stawka zostaje podnoszona po ( wykazaniu sie ) ,ale cos musialem dodać do wad Big Grin
[Obrazek: fleyrs.jpg]

Skuteczność była wieksza (8%-12%) ale spadła przez nieudane próby działania na Asku ^^


Z cała pewnośćia moge polecić ten serwis , jak dla mnie jeden z najlepszych Smile Wypłata wczoraj zlecona, dziś została zrealizowana Smile
Osobiście przerzucilem sie z leadmore i nie żałuje Smile

Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim impreza


Bardzo nam miło, za takie obszerne opinie na temat naszego serwisuWink Sam wiesz, że pod względem stawki łatwo się z nami dogadać i niedługo zapewne sam będziesz miał podniesioną Smile Zapraszamy innych użytkowników do zarabiania w naszym serwisie i brania przykładu z Mr.Pocisk1993 Wink

Pozdrawiamy serdecznie !!!

Treesub Team.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - zozols1 - 23-12-2014 20:38

Tak się przymierzam i nie wiem gdzie działać leadmore czy treesub. Wy macie super kontakt, programy itp., ale stawki i konwersję niższą oraz a topce nie widać jakichś earnerów, a na leadmore ludzi zarabiających 200 zł+ na dzień jest pełno. Jest tu ktoś kto testował te dwa serwisy? Prosiłbym o opinię na temat obydwóch serwisów.
I tu na wypłatę bez prowizji ile się mniej więcej czeka?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 23-12-2014 21:03

(23-12-2014 20:38)zozols1 napisał(a):  Tak się przymierzam i nie wiem gdzie działać leadmore czy treesub. Wy macie super kontakt, programy itp., ale stawki i konwersję niższą oraz a topce nie widać jakichś earnerów, a na leadmore ludzi zarabiających 200 zł+ na dzień jest pełno. Jest tu ktoś kto testował te dwa serwisy? Prosiłbym o opinię na temat obydwóch serwisów.
I tu na wypłatę bez prowizji ile się mniej więcej czeka?
Wypłata bez prowizji to około do tygodnia Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - rozekrr - 23-12-2014 21:07

Nie wprowadzaj w błąd bo tygodniówka ma 10% prowizji. Taka bez prowizji to raz w miesiącu, czyli czeka się ten miesiąc "?" Admin odpowie, bo było pisane a na 100% nie kojarzę do końca...


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Voldir - 23-12-2014 21:14

Też zacznę promocję. Muszę przygotować tylko zaplecze. Ogromnym plusem jest to że wypłaty idą z mBanku. Przelew wew. wychodzi natychmiast Big Grin


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Pocisk1993 - 23-12-2014 21:14

(23-12-2014 20:38)zozols1 napisał(a):  Tak się przymierzam i nie wiem gdzie działać leadmore czy treesub. Wy macie super kontakt, programy itp., ale stawki i konwersję niższą oraz a topce nie widać jakichś earnerów, a na leadmore ludzi zarabiających 200 zł+ na dzień jest pełno. Jest tu ktoś kto testował te dwa serwisy? Prosiłbym o opinię na temat obydwóch serwisów.
I tu na wypłatę bez prowizji ile się mniej więcej czeka?

Stawka to nie problem a konwersje mam 2x wyzsza niż na leadmore. Chwilowo nie mam czasu na zarobki, ale uwierz mi że jeżeli na leadmore miałem po 200zł przy skutecznosci 3-4 % to tutaj mialbym minimum 350 Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 23-12-2014 21:16

(23-12-2014 20:38)zozols1 napisał(a):  Tak się przymierzam i nie wiem gdzie działać leadmore czy treesub. Wy macie super kontakt, programy itp., ale stawki i konwersję niższą oraz a topce nie widać jakichś earnerów, a na leadmore ludzi zarabiających 200 zł+ na dzień jest pełno. Jest tu ktoś kto testował te dwa serwisy? Prosiłbym o opinię na temat obydwóch serwisów. I tu na wypłatę bez prowizji ile się mniej więcej czeka?


Pozwól, że lekko skoryguje twoją wypowiedź. Stawki mamy niższe, ale jak już pewnie zauważyłeś w temacie podwyższenie stawki to u nas kwestia 2-3 dni jeśli oczywiście będziesz przejawiał wysoką aktywność. Co do konwersji myślę, że nie jest to kwestia serwisu lecz programu i niszy oraz twojego sposobu zarabiania. We wcześniejszych postach wspomniałem, że wiele użytkowników jest zakorzenionych w serwisach, które istnieją parę lat, miesięcy na rynku nie zważając na nowe strony, które oferują znacznie więcej i są zaufane (na razie nie było żadnych problemów u nas) przez co nasza topka jest tak uboga, ale jesteśmy dobrej myśli i wychodzimy z założenia, że stopniowo będziemy wprowadzać coraz więcej rewolucji przez co nasze TOP15 będzie bezkonkurencyjne Smile

ps. dziękujemy za dobra opinie na temat kontaktu i programów + co do wypłaty również możemy się dogadać jak będziesz przejawiał super aktywność. Jesteśmy przyjaznym serwisem dla użytkownika. Im więcej robisz tym masz u nas więcej korzyści Smile

Pozdrawiam serdecznie !!!

Wypłaty :
-Błyskawiczne Do 24H Pieniądze Na Koncie ( -15% Prowizji )

- Tygodniowe Po Tygodniu Pieniądze Na Koncie ( - 10% Prowizji )

-Wypłaty Zwykłe Po Upływie Miesiąca Pieniądze Są Na Koncie ( 0% Prowizji )

Tak Jak Wspomniałem Jeśli Użytkownik Będzie Przejawiał Duża Aktywność I Zbierał Dużo Zapisanych Szybko Jesteśmy W Stanie Zwiększyć Stawkę Oraz Zmniejszyć Prowizje Smile