Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kapiak - 200 podbić za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kapiak - 200 podbić za darmo (/Temat-Kapiak-200-podbic-za-darmo-10341)

Strony: 1 2


Kapiak - 200 podbić za darmo - Majka - 15-07-2010 16:34

Kapiak -aukcje- jak zdobyć darmowe podbicia?

Interesują Cie aukcje internetowe w których możesz wygrać produkt np 95% taniej?
Tak, ale pod jednym warunkiem mogę grać nie wkładając w to własnych pieniędzy - JEST NA TO SPOSÓB!

Kapiak - jest to portal aukcyjny - zobacz sam http://www.kapiak.pl
Wystawiają na nim aukcje różnego rodzaju od laptopów, lodówek, telewizorów po drobne gadżety typu suszarka czy buty!

W łatwy sposób można dołaczyć (zarejestrować się) na start otrzymujesz 10 podbić ale to jest mało i masz marne szanse na wygraną!
Jest sposób abyś dostał, aż 200 kapiaków o wartości 20zł (nawet więcej ale to już bez mojej inicjatywy)

Chcesz otrzymać dodatkowe 200 kapiaków?

Nic prostszego. Wystarczy, że zarejestrujesz się na http://www.kapiak.pl.
Po poprawnej weryfikacji otrzymasz bonus w postaci kodu promocyjnego na 200 kapiaków. Jest tylko jeden warunek!


Po rejestracji wyślij z e-maila, na którym się rejestrowałeś -wiadomość na [email protected] i napisz:
[NIEAKTUALNE].

Jeżeli tego nie zrobisz albo źle przepiszesz dane z ramki powyżej nie otrzymasz kapiaków!

Przekaż tę wiadomość wszystkim, których znasz ponieważ dla osoby, która do 31 lipca zaprosi najwięcej osób mamy dodatkowy bonus - 1000 kapiaków.
Kapiaki możesz wykorzystać na aukcji albo w kasynie
Zarejestrowałeś sie i wysłałeś meila + dla Ciebie napisz nick


Polecam licytacje na kapiak.pl bo emocje są naprawde ogromne a jak nic nie wygrasz to nic nie tracisz bo dostalismy wszystko za darmo.


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Dores - 16-07-2010 09:27

juz to bylo


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - tarzan - 16-07-2010 18:28

Bardzo wielkie dzięki! Zarejestrowałem się, dostałem 200 kapiaczków i tym razem szczęście uśmiechneło sie do mnie. Wielkie dzięki, plusik leci dla Ciebie


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Majka - 17-07-2010 10:15

Cieszę się bardzo dobry serwis, równierz wygrałam już co swoje dlatego polecam innym z korzyścia dla mnie i dla Ciebie. Ty masz 200 kapiaków i potencjalną szanse na wygrana. Ceni się to bo jest za DARMO!
Prawdopodobieństwo wygranej jest o wiele wiele większe niż na qday takeagift czy odlotek itp.

Zapraszam, promocja trwa do końca miecha


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - tarzan - 18-07-2010 12:47

Zaczyna mi się to podobać
Przegapiłem laptopa


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Majka - 19-07-2010 10:11

odświeżam
Jeszcze tylko 10 dni


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Gumowy - 19-07-2010 14:03

Dostałem te 200 kapiaków i poszedłem do kasyna. Dwa razy trafiłem "Diament x 3" i mam już 626 kapiaków. Big Grin


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Bandaid - 19-07-2010 14:46

Ludzie jest już taki temat szukajka jest do tego żeby jej używac


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Dores - 19-07-2010 18:38

A admin nic nie robi....
Bandiad pierwszy założył temat o kapiaku~!


RE: Kapiak - 200 podbić za darmo - Bandaid - 19-07-2010 19:19

własne widzę że sie okropny syf robi jak sie jakas strona pojawia p;iec rożnych topicow o nej np. mojanagroda