Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Player w iframe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Player w iframe? (/Temat-Player-w-iframe-103401)



Player w iframe? - matek697 - 10-12-2014 18:41

Jest możliwość aby umieścić w ramce sam player z serwisu hotcash/freebiz?
Na eforsie jest gotowy kod, a gdy próbuję do iframe wsadzić player z hotcash to mam takie coś:
[Obrazek: idjx6y.jpg]

Da się to jakoś przesunąć?
Oczywiście stopkę też tak dodam ale nie chcę całej reszty tej strony.


RE: Player w iframe? - hertia - 10-12-2014 19:32

VideoLocker z narzędzi dla webmasterów w Hotcash

Najlepiej zapytaj się w dziale HotCash na forum. Bo player jest jakoś objęty ochronna żeby właśnie nie dzielić stron partnerskich na kwałaki


RE: Player w iframe? - AnnaKa - 10-12-2014 22:28

Z tego co mi wiadomo nie wolno robić iframe z playerem i dodawać stopki na swojej stronie. A już mówię dlaczego, ponieważ Twoja strona nie należy do HotCash i nie będą odpowiadali swoim regulaminem za Twoją stronę. Jest to kwestia prawna. Wiem że można to ominąć ale jest to bardzo duże ryzyko (sam miałem z tym problem) dlatego nie polecam tego używać. Jeśli chcesz takie coś musisz zrobić landing page'a z playerem i zablokować go linklockerem bądź gatewayem.

Jeśli się mylę przepraszam ale lepiej zwróć na to uwagę.


RE: Player w iframe? - matek697 - 10-12-2014 22:50

Ok, wstawiłem Video Locker i nigdzie stopki żadnej nie ma, muszę sam umieścić swoją tj. przekopiować od nich?


RE: Player w iframe? - AnnaKa - 10-12-2014 22:54

Nie wiem na jakiej zasadzie działa tam videolocker. Nie jestem bez tej wiedzy w stanie Tobie odpowiedzieć ale ich stopki i tak nie możesz mieć u siebie na stronie ponieważ ta strona nadal należy do Ciebie nie do nich.


RE: Player w iframe? - Koja - 10-12-2014 23:23

Wydaje mi się, że jest tak jak mówi AnnaKa, ale dla pewności napisz do account managera to Ci wszystko wyjasni Wink


RE: Player w iframe? - AnnaKa - 10-12-2014 23:36

Jestem przekonany że odpowie iż ich stopka nie może być na Twojej stronie ponieważ Twoja strona nie jest ich własnością a oni wynajmują powierzchnię reklamową na stronie.


RE: Player w iframe? - daniel42na - 11-12-2014 00:16

Napisz ten temat w dziale hotcash.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.