Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
clixfromhome - 1 dolar dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: clixfromhome - 1 dolar dziennie (/Temat-clixfromhome-1-dolar-dziennie-103389)

Strony: 1 2


clixfromhome - 1 dolar dziennie - Gravity - 10-12-2014 17:02

Clixfromhome jest to moim zdaniem najlepszy bux jaki teraz powstał ponieważ bez membershipa możemy zarobić dziennie około 1,50$ w dodatku wystartował referral contest w którym możemy wygrać nawet do 300$ ! Dlatego bardzo bym prosił o rejestracje z refa . W związku z tym , że nie znalazłem żadnego tematu z tym buxem dlatego tworze ten temat. Jeśli taki już istnieje to podajcie link do tematu i zamknijcie ten.
Strona : http://www.clixfromhome.net/
Ref : http://www.clixfromhome.net/?ref=gravity
W jaki sposób można zarobić ?
1.Klikanie w reklamy :
Klikamy w reklame czekamy 10 sek , wpisujemy captche. Za jedną reklamę można dostać najwięcej 0,05 dla darmowego usera .
2.AdGrid:
Klikamy w w małe kwadraty rozmieszczone na rysunku . Jak nam się poszczęści to możemy wygrać 0,50$.
3.MicroJob:
Zadania które możemy wykonywać dla poszczególnych userów czyli np.rejestracje na różnych serwisach.
4.Read Email :
Czytanie emaili (?) . Niewiem zabardzo . Sam nie próbowałem.
5.BuxBonus :
To jest najlepsze . Bo gdy wyklikamy wyznaczoną ilość reklam oraz wyklikamy wyznaczoną ilość kwadratów na obrazku w AdGrid to dostajemy darmowe 0,50$ dziennie .

Wypłaty :

Wypłaty na Paypal , Payza , Egopay, Blockchain

Dowody wypłat :

Dowodów wypłat nie będę wstawiał bo dowody wypłat możemy sprawdzić na samej stronie .


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - Krakersik - 10-12-2014 17:04

Jakieś dowody wypłat? 1.5$ dziennie za samo klikanie to jak dla mnie za dużo coś się wydaje Jerk


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - Gravity - 10-12-2014 17:20

Dowody wypłat masz na stronie .


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - szarydg - 10-12-2014 17:26

ale mnie nie interesuje czy dowody wypłat są na stronie tylko czy TY coś wypłaciłeś

chociaż patrząc na stawki od razu widać że to SCAM...


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - Gravity - 10-12-2014 18:20

Edit@Dzisiaj będę wypłacał więc jak dojdzie wypłata to wstawie dowód.


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - MichakPL - 10-01-2015 17:22

Tak wiem odkop, ale nie polecam tego buxa.
2014/12/15 zleciłem wypłatę 6 dollarów, do dzisiaj nie mam nic na koncie.
krótko mówiąc- scam.


Odp: clixfromhome - 1 dolar dziennie - dareo0045 - 10-01-2015 18:05

Też czekam 20 dzień od wypłaty.Napisałem do suport wczoraj i narazie cisza.

Wystukane z Nexusa7(2012) 5.0.2 Lollipopek


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - Adriano42 - 10-01-2015 18:08

To jest SCAM. Od ponad miesiąca wisi moja wypłata, a miało być 8 dni. Poza tym nawet support nie odpowiada. SCAM i tyle.


Odp: clixfromhome - 1 dolar dziennie - dareo0045 - 12-01-2015 10:45

Dobrze admin wykombinował.Wejście na forum clixfromhome jest tylko dla tych co zrobili upgrade.Każdorazowe wysłanie wiadomości do suportu kosztuje tylko 0,20$.

Wystukane z Nexusa7(2012) 5.0.2 Lollipopek


RE: clixfromhome - 1 dolar dziennie - MrocznyKILL - 12-01-2015 13:09

(10-12-2014 17:20)Gravity napisał(a):  Dowody wypłat masz na stronie .

Takie dowody zbyt łatwo spreparować. Jedynie osobisty dowód kogoś z forum jest względnie wiarygodny Idea