Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uslugi naprawiania pc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: uslugi naprawiania pc (/Temat-uslugi-naprawiania-pc-103381)

Strony: 1 2


uslugi naprawiania pc - trio - 10-12-2014 15:47

Czesc,
chce sie dowiedziec jadna wazna rzecz, jak nalezy postapic w sytuacji gdy zlapalem trojana, chce wynajac kogos kto by go zdalnie usunal, zaplace 50 zl, co byscie zrobili na moim miejscu ?


RE: uslugi naprawiania pc - MilanFan - 10-12-2014 15:57

50 zł za usunięcie wirusa? Lol


RE: uslugi naprawiania pc - Dramer - 10-12-2014 15:58

Może kupić antywirusa ?


RE: uslugi naprawiania pc - twardy - 10-12-2014 16:01

http://www.mks.com.pl/skaner/
http://www.eset.pl/resources/eos/onlinescanner.php

spybot search & destroy albo combofix w ostatecznosci

a jak nie pomoze, to format all i tyle Huh


RE: uslugi naprawiania pc - 9Jarek9 - 10-12-2014 16:17

Skanujesz komputer antywirusem, a on ci wszystkie wirusy usunie.


RE: uslugi naprawiania pc - Acrith - 10-12-2014 16:46

>Antywirusem.

Słyszałeś coś takiego jak rootkit? Bo raczej wątpie, aby user wiedział coś o skanowaniach o wysokim poziomie heurycystyki. Dwa, często jak ktoś ma zawirusowany komputer, to sama analiza skryptów OTeLa, czy nawet progresyjne usuwanie zagrożenia od infekcji zeroaccess trwa długo i wykazuje coś więcej niż tylko to - o czym wiemy, a czego antywirus nam nie znajdzie.

@edit: Nawet ja bym za to wziął z 5$, ale nie 50zł, bez przesady... No chyba, że ktoś ma pirackiego Windowsa, to tak się z problemem nie zareklamuje (widać kto ma piracki, a kto nie po logach).


RE: uslugi naprawiania pc - asiorek - 10-12-2014 16:56

Adw cleaner, malbarebytes czy jakos tak plus mozesz ewentualnie wypalić na płytkę live cd dr web cureit . Od kad znalazłem te programy format to pojęcie nieznane ;d no chyba ze z innych powodów niz syf który teraz mozna juz wywalić bez formatowania ;p


RE: uslugi naprawiania pc - Acrith - 10-12-2014 17:26

ADW się używa razem z inną produkcją. Malwarebytes możesz śmiało zastąpić innymi, skuteczniejszymi skanerami w zależności od występującego typu wirusa (o którym się dowiesz z OTL/FRST), co do "Dr web cureit" nie mam zdania, nie znam, nie używałem.


Odp: uslugi naprawiania pc - Radiant - 10-12-2014 18:27

Log z HijackThis lub tak jak kolega wyzej wspomnial OTLa.

Format tylko w ekstremalnych sytuacjach.

Nie musisz nic placic, wrzuc log na odpowiednie forum i czekaj na odpowiedz.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: uslugi naprawiania pc - Admin - 10-12-2014 18:57

50% warna za bezczelny spam w dyskusji o zarabianiu.