Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! (/Temat-The-Pirate-Bay-zamkniety-przez-policje-103375)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - Mati435 - 11-12-2014 00:54

(10-12-2014 20:12)Max998 napisał(a):  Czyli po prostu dostawca internetu go wydał?

Szukają głupków na których można zarobić.
Poczytaj to:
Torrenty-wezwanie-do-zapłaty

Podobnie pobieraczek tylko przy rejestracji podawało się dane ulica, kod pocztowy, imie i naziwsko chciałbym pozdrowić z tego miejsca osoby które podają takie dane do założenia konta na portalu skąd ta osoba chce pobierać pliki beka

Ja bym nic nie płacił.


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - AnnaKa - 11-12-2014 01:13

Torowcy szybko powrócą. Na cebulkach aż głośno o tym.
Pewnie wszystko przez ten atak na Sony się policja zebrała i tyle...


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - psk9 - 16-12-2014 12:16

Co do pobierania z torrentów, dostałem niedawno zlecenie z USA na narzędzie, które siedzi na torrentach - loguje wszystkie adresy IP, jaki torrent był pobierany - kto i kiedy pobierał i z WHOIS po IP pobiera maila do Abuse Smile


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - szybkikwit - 16-12-2014 12:22

ja szukając piratebaya trafiłem na strone praktycznie identyczną https://oldpiratebay.org ;P


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - Max998 - 16-12-2014 14:56

(16-12-2014 12:16)psk9 napisał(a):  Co do pobierania z torrentów, dostałem niedawno zlecenie z USA na narzędzie, które siedzi na torrentach - loguje wszystkie adresy IP, jaki torrent był pobierany - kto i kiedy pobierał i z WHOIS po IP pobiera maila do Abuse Smile

Można by rzec, że robiłbyś coś na potrzeby FBI, CIA itp.. Big Grin


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - twardy - 16-12-2014 15:00

(16-12-2014 12:16)psk9 napisał(a):  Co do pobierania z torrentów, dostałem niedawno zlecenie z USA na narzędzie, które siedzi na torrentach - loguje wszystkie adresy IP, jaki torrent był pobierany - kto i kiedy pobierał i z WHOIS po IP pobiera maila do Abuse Smile

Ameryki na nowo nie odkryles, wystarczy sobie sciagnac peer blockera i odpalic jakiegos torrenta...


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - bykonrado - 16-12-2014 15:23

Nie zeby cos ale oplacalny biznes online to torenty, pobieranie plikow z mega.co.nz itp. to biznes ktory jest i bedzie oplacalny. A prawa autorskie to pikus co do praw zza granica np. Kostaryka. Wystarczy miec pomysl.


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - notentego - 16-12-2014 21:11

Welcome back https://oldpiratebay.org/


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - Max998 - 17-12-2014 13:04

@Up: gdzieś czytałem, że to nie oni a podróbka, oryginał nadal walczy z serwerami w innym kraju. Smile


RE: The Pirate Bay - zamknięty przez policję! - trio - 17-12-2014 13:13

Az jestem ciekawy czy naprawde powroci ten serwis.