Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ (/Temat-Kuznia-Liromira-Sprzedaz-uslugi-SPRAWDZ-103372)

Strony: 1 2 3


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Szrejter - 10-12-2014 23:49

Male pytanie, otoz "zapros wszystkich swoich znajomych" nie jest tak jak napisane,ze zaprasza wszystkich znaj. Z tego co widzialem to mozna chyba zaprosic max 50 znaj. Czy dobrze mowie ? Dzieki za odp. Pozdr.


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Liromir - 10-12-2014 23:53

jest tak jak napisane.

pozdrawiam


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Szrejter - 10-12-2014 23:57

Mozna przetestowac live ?


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - szybkakasa - 11-12-2014 00:15

100% pozytyw dokonałem zakupu viralki fb wszystko działa jak należy jak również otrzymałem skuteczną pomoc! Polecam


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - ddww - 11-12-2014 00:24

Znam tego użytkownika już dłuższy czas i z czystym sumieniem mogę go polecić Wink zawsze gdy mam jakiś problem z czymkolwiek na FB (aplikacje, jakieś skrypty - cokolwiek) to sygnał do niego i za chwilę mam odpowiedź. Polecam go także do przeprowadzenia audytu bezpieczeństwa, jak ktoś ma swoją stronę, nawet bardziej dośw. programistów. Mi samemu zdarzyło się przeoczyć mniej/bardziej groźne luki na swoich stronach. Na szczęście w porę znalazł się Liromir.


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Foxenpl - 11-12-2014 08:21

3. Program wysyłający e-maile na skrzynkę pocztową 30k użytkowników aktywnego forum młodzieżowego.

Odezwij się na priv


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - GaCeL - 11-12-2014 20:56

Liromir podeślij GG na PW jestem zainteresowany.


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - piotrekprorok - 11-12-2014 21:02

(11-12-2014 20:56)GaCeL napisał(a):  Liromir podeślij GG na PW jestem zainteresowany.

Poważnie? Lol

[Obrazek: 9YrYxQl.png]


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - bekowapl - 12-12-2014 13:18

Macie kontakt ze sprzedajacym?


RE: Kuźnia Liromira [Sprzedaż, usługi] SPRAWDŹ - Foxenpl - 12-12-2014 13:20

(12-12-2014 13:18)bekowapl napisał(a):  Macie kontakt ze sprzedajacym?
przecież masz wyżej facepalm