Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-mozliwe-jest-zeby-zakladka-PLAY-tak-wygladala-10337)



[Rozwiązane]Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - Dominator - 15-07-2010 15:30

ElO !
Dziś myślę o tych grach które w przyszłości się pojawią na Lockerz.
Trochę zmieniłem swoje SHOP w Lockerz i nie patrzcie że to SHOP tylko czy do zakładki PLAY 4 nazwy i by były na górze tak jak jest w SHOP'ie i według was czy może tak wyglądać przyszła zakładka PLAY.
PS. Nie patrzcie na kolor z SHOP'u
No chodzi mi o to czy według was może zostać dodane takie coś w PLAY żeby się dzieliło na GAMES, DECALS, MUSIC, VIDEO

SCREEN:
[Obrazek: beztytuuaq.jpg]


RE: Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - ketrab - 15-07-2010 15:38

w sumie możliwe, ale według mnie lockerz przygotowało być coś bardziej oryginalnego, aniżeli kopię z shopu. no i brakuje mi tam muzyki, która prędzej czy później na pewno się pojawi..


RE: Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - Mathis K - 15-07-2010 17:29

(15-07-2010 15:38)ketrab napisał(a):  w sumie możliwe, ale według mnie lockerz przygotowało być coś bardziej oryginalnego, aniżeli kopię z shopu. no i brakuje mi tam muzyki, która prędzej czy później na pewno się pojawi..

to moze potrwac dlugo niestety...


RE: Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - ThePixel166 - 15-07-2010 19:06

a wg. mnie to zostanie taka jak jest tylko dodadzą nowe kategorie:
[Obrazek: asdsdsadasdasdsdadssda.png]


RE: Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - Burned - 15-07-2010 20:47

Będzie więcej filmików(choc już jest ich dużo) na pewno pomyślą o jakiś kategoriach, żeby było wygodniej dla nas i lepiej wyglądało, wiadomo że trzeba wprowadzac zmiany, portal musi się rozwijac.


RE: Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - cinexik - 15-07-2010 22:22

na pewno się postarają zeby bylo fajne Wink
jest wiele mozliwosci, jak to zrobią.. sami pewnie tego jeszcze nie wiedza


[Rozwiązane]Czy możliwe jest żeby zakładka PLAY tak wyglądała ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.