Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz STEAM? Pomóż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masz STEAM? Pomóż (/Temat-Masz-STEAM-Pomoz-103355)



Masz STEAM? Pomóż - xJAmaTOx - 09-12-2014 21:50

Siemanko ;-)

Posiadam konto steam za które zamieniłem się z użytkownikiem hujston2 z tego forum.
Ja mu dałem lola, On mi Cs'a Smile
Wszystko było okej, dzisiaj kumpel do mnie napisał żebym pożyczył mu parę skinów bo chce obstawić, to wszedłem na steam'a, dałem mu te skiny i wyszedłem.
Jakieś 2h temu chcę wejść na konto (wyskoczyło mi okienko aby wpisać hasło a zawsze było autmatyczne logowanie) wpisałem hasło i od tego się zaczęło!

Hasło źle, biorę przywracanie hasła.. na meila nic nie przychodzi, czyli ktoś musiał zmienić meila, ale jak?

Dodam że kumpel kumpla dziś rano miał to samo.. Konto z Golda + mail skradziony.

Mam nadzieje że ktoś przeczytał te wypociny pokerface
Proszę o pomoc co mam robić


RE: Masz STEAM? Pomóż - .::Nicko::. - 09-12-2014 21:59

A nie można napisać do supportu? Według mnie powinni rozwiazac problem, ale pewny nie jestem.


RE: Masz STEAM? Pomóż - xJAmaTOx - 09-12-2014 22:09

Można. Tylko problem w tym że aby potwierdzić własność konta trzeba posiadać różne pierdoły których nie mam..

Ps. Wie ktoś jak sprawdzić kiedy i zjakiego IP logował mi się na poczte onet?


RE: Masz STEAM? Pomóż - Masiar - 30-12-2014 00:53

Informacja ta przychodzi na pocztę z momentem logowania na steam, a dzieje się go za sprawą steamguard.


RE: Masz STEAM? Pomóż - witos77 - 13-01-2015 17:44

Nie pozostaje nic innego niż kontakt z supportem.
Cytat:różne pierdoły których nie mam..
O jakie dokładnie chodzi? Nie zmieniłeś nic po tym jak dostałeś konto?
Bo jeżeli nie to nawet od supportu pomocy nie dostaniesz bo się domyślą, że konto kupiłeś(co jest niezgodne z regulaminem), albo pomyślą jak to oni, żeby nie było roboty, że może ukradłeś to konto.
Napisz o jakich "pierdołach" wspomniałeś.