Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupować tanio, sprzedawać drożej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: kupować tanio, sprzedawać drożej (/Temat-kupowac-tanio-sprzedawac-drozej-103339)

Strony: 1 2


kupować tanio, sprzedawać drożej - astro - 09-12-2014 18:40

Witam.
Wpadłem na pomysł by zacząć kupować/licytować rzeczy po maxymalnej taniości i sprzedawać trochę drożej i dzięki temu zarabiać.

Stworzyłem kanał na YouTube gdzie zacznę od sprzedaży 2 płyt i za kasę z płyt kupię coś innego i potem to sprzedam lekko drożej ITD. ITD.

Jak ktoś chce zobaczyć zwiastun to zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=wXOkMGtvFCM&feature=youtu.be

Chciałbym jeszcze żebyście napisali co o tym pomyśle sądzicie.
Pozdrawiam


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - Lamojednorożec - 09-12-2014 18:45

Ameryki nie odkryłeś o:


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - astro - 09-12-2014 18:48

No wiem....Big Grin

Będę każdą transakcję/wymianę nagrywał i wrzucał na YT ludzie piszą że może być ciekawie i sam jestem ciekaw do jakiej kwoty dojdę..;D


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - lovely - 12-12-2014 00:25

chodzi o to ze masz dwie plyty sprzedasz np. 2 plyty za 30 zl
i potem za te 30 zl kupisz np. misia i sprzedasz za 40 zl uwzgledniajac koszty wysylki ? czy z reki do reki ?
a jak ktos nie kupi , np. trafisz na cos czego nikt nie chce ? lub nie zaplaci ?


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - szybkakasa - 12-12-2014 00:27

tego kolega już nie wziął pod uwagę ale może wyruszy w teren i wciśnie wszystko


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - dawid161622 - 12-12-2014 00:29

(12-12-2014 00:25)lovely napisał(a):  chodzi o to ze masz dwie plyty sprzedasz np. 2 plyty za 30 zl
i potem za te 30 zl kupisz np. misia i sprzedasz za 40 zl uwzgledniajac koszty wysylki ? czy z reki do reki ?
a jak ktos nie kupi , np. trafisz na cos czego nikt nie chce ? lub nie zaplaci ?
Wtedy sprzeda to coś po niższej cenie i znowu będzie musiał "wspinać się po drabinie" aby osiągnąć coraz to większą kwotę. Sam jestem ciekaw czy to się w ogóle uda, ale życzę powodzenia.


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - aero2 - 12-12-2014 00:41

Dobry pomysł, będę śledził twój temat.Smile


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - astro - 12-12-2014 16:04

(12-12-2014 00:29)dawid161622 napisał(a):  
(12-12-2014 00:25)lovely napisał(a):  chodzi o to ze masz dwie plyty sprzedasz np. 2 plyty za 30 zl
i potem za te 30 zl kupisz np. misia i sprzedasz za 40 zl uwzgledniajac koszty wysylki ? czy z reki do reki ?
a jak ktos nie kupi , np. trafisz na cos czego nikt nie chce ? lub nie zaplaci ?
Wtedy sprzeda to coś po niższej cenie i znowu będzie musiał "wspinać się po drabinie" aby osiągnąć coraz to większą kwotę. Sam jestem ciekaw czy to się w ogóle uda, ale życzę powodzenia.

Dokładnie tak..;D


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - trolik999 - 15-12-2014 14:19

gdyby to bylo takie latwe Big Grin


RE: kupować tanio, sprzedawać drożej - Bart24 - 15-12-2014 23:14

powodzenia ciekawy pomysł ciekawe co z tego wyjdzie ;-)