Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? (/Temat-Internet-mobilny-LTE-moze-cos-innego-103326)



Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - lolekxp - 09-12-2014 14:23

Hej witam serdecznie. Smile
Chciałbym ogólnie zmienić swoje życie multimedialne i mieć internet zawsze i wszędzie przy sobie, czy to w telefonie czy to w tablecie kiedy go zabiore z domu, chodzi o to zebym mogl sobie miastem isc kolo ratusza i na youtubie.pl plynnie sluchac np. kawalkow mp3.

Drodzy uzytkownicy mobilnego internetu, polecicie mi cos? interesuje mnie cos takiego:
- W miare szybki zeby youtube plynnie chodzil (glownie muzyka)
- w miare tani zeby nie placic ze 139/mc
- bez limitu transferu danych

Pisze temat bo miesiac temu mi oferowal ktos w super cenie bez limitu danych internet LTE i wtedy nie bylem zainteresowany, teraz z ta osoba kontakt bedzie bardzo trudny bo nie wiem gdzie szukac i nie mam juz nr telefonu, takze mysle ze tutaj mi ktos pomoze w wyborze najlepszej opcji na internet mobilny.

Oczywiscie reputy za pozytywne odpowiedzi i wszystkiego dobrego, pozdrawiam! Wink


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - Lukines - 09-12-2014 14:25

Najgorszy warunek to bez limitu nie wiem czy znajdziesz to co cie interesuje i bez limitu . Prędzej szukaj z ograniczeniem danych .


Odp: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - damianus627 - 09-12-2014 14:27

W Plusie jest chyba bez limitu. W orange bez limitu jest LTE ale tylko do końca marca.


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - twardy - 09-12-2014 14:51

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=orange+internet&search_scope=category-87847&bmatch=seng-v6-p-1-e-1106

moze takie cos?


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - aero2 - 09-12-2014 15:06

Kup sobie nowy lub używany router LTE marki Huawei na Allegro lub OLX.
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na pewno masz zasięg HSPA+ lub LTE Play.
http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/
45 zł miesięcznie i masz internet bez limitu bez zobowiązań.


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - TOMEK94 - 11-12-2014 13:24

Ja wziąłem umowę z PLAY na nielimitowany internet LTE.
Umowa na 18 m-cy. Pierwsze 6 miesięcy 30 zł. Pozostałe 12 to koszt 50 zł co miesiąc.
Mieszkam w małej mieścinie 12 tyś mieszkańców i mój zasieg LTE prezentuje się następująco. Wyniki na 4 kreskach zasięgu.
[Obrazek: IMG_0439.jpg]
Także polecam, internet daje radę, Limitów też żadnych nie ma. Teoretycznie mogą po 100 GB zmniejszyć Ci prędkość do 2 Mb/s. Ale już 5 miesiąc przekraczam transfer 200-300 GB i jak narazie tego nie zrobili. I raczej się nie zanosi bo nikt o nic do mnie nie dzwoni.


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - Bart24 - 14-12-2014 18:31

Mam internet LTE w plusie bez limitu danych po przekroczeniu limitu 30GB jezeli jestem w zasiegu lte mam stały dostęp do internetu z predkoscia 20mb/s polecam


RE: Internet mobilny - LTE? może coś innego,, ? - trolik999 - 15-12-2014 14:11

mam LTE z plusa teraz jest fajnei bo praktycznie be z limitow