Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Buxshare (/Temat-Buxshare-103299)



Buxshare - dingogo92 - 08-12-2014 21:46

Zapraszam do nowego buxa Buxshare.net wystartował on niedawno 6 grudnia zarejestrowało sie już ponad 8 tysięcy osób i wypłacił juz ponad 92tysiące,zaufany admin. Minimum do wypłaty do 5$,dziennie możemy zarobić nawet 1,34 ,reklamy sa nadawane na bieżąco,jak rano wyklikamy np.0,60 centów to sprawdz wieczorem bo moga byc nastepne reklamy,reklamy sa dodawane na bieżąco.Ja w pierwszym dniu rejestracji wieczorem zarobiłem 0,58.Mozna kupic paczki reklamowe która roi 150% np. paczka za 5$ roi 7,5$.
Zapraszam do rejestracji z mojego refka:

http://www.BuxShare.net/?wojtek1092


RE: Buxshare - szarydg - 08-12-2014 22:36

a teraz przeczytaj to co napisałeś: bux działa od 6 grudnia czyli 2 dni, zapisanych jest 8 tysięcy osób i tym 8 tysiącom w 2 dni wypłacił 92 tysiące? ruskich rubli chyba...a poza tym brak czystego linku więc zgłaszam temat Smile


RE: Buxshare - dingogo92 - 08-12-2014 22:45

Jeszcze sie zdziwisz jak niedługo wyśle dowód wypłaty


RE: Buxshare - szarydg - 08-12-2014 22:46

to na pewno, skoro takie świetne zarobki to mam nadzieje że dasz radę ten dowód podesłać koło niedzieli


Buxshare - yazir - 08-12-2014 23:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.