Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie e-forsy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie e-forsy (/Temat-Pytanie-odnosnie-e-forsy-103297)



Pytanie odnośnie e-forsy - ebonkyz - 08-12-2014 21:25

Cześć, przeczytałem kilka tematów w tym dziale i dowiedziałem się, że podobno na eforsie "ucinają" leady (znaczy jakieś lagi są czy coś XD) itd. To prawda, czy już to naprawili? I skoro to "lagi" to czy są na każdym programie czy tylko np. hdstream.pl?


RE: Pytanie odnośnie e-forsy - broofie - 08-12-2014 21:31

Nie ma na to dowodow. Rownie dobrze moge powiedziec, ze konkurencja nie zalicza leadow, nie przedstawiajac do tefo zadnych dowodow popierajacych moje slowa.
Lagow nie ma. Kolejna bajka w ktora uwierzyles.


RE: Pytanie odnośnie e-forsy - Stworkowaty - 08-12-2014 21:39

to Ty chyba wczasie KSW nie siedziałeś na Eforsie broofie -,-


RE: Pytanie odnośnie e-forsy - broofie - 08-12-2014 21:42

A ty chyba ominales lekcje czytania ze zrozumieniem. Przeanalizuj jeszcze raz to, co napisal autor a pozniej moja odpowiedz.
Jesli masz jeszcze jakies watpliwosci zapraszam na pw.


RE: Pytanie odnośnie e-forsy - eforsa - 08-12-2014 23:15

Dokładnie tak jak pisze "broofie". Nie ucinamy leadów! Oddajemy maksymalną prowizję we wszystkich dostępnych modelach płatności zarówno M0 jak i MT dla partnerów aby zarabiali jak najwięcej i jednocześnie zostali z nami tak długo jak jest to możliwe. Opis podziału i modeli płatności przypominamy są tutaj: http://panel.eforsa.pl/help/article/20

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś dowody to proszę śmiało się wypowiedzieć, udowodnić screenami, wyciągami z przelewów, wiarygodnymi źródłami. Mamy dosyć ciągłych fałszywych plotek i budowanie intryg przez konkurencję! Poradziliśmy sobie z ich atakami na nasze serwery i teraz muszą dalej szukać sposobów i wprowadzać negatywne pogłoski niepoparte żadnymi dowodami ani faktami… Niestety… tak działa konkurencja.

Jeżeli któryś z naszych partnerów ma jakiekolwiek wątpliwości, chce aby coś wyjaśnić, pomóc w jakiejś kwestii - prosimy śmiało o kontakt bezpośrednio z nami: [email protected]


RE: Pytanie odnośnie e-forsy - ebonkyz - 10-12-2014 15:04

(08-12-2014 23:15)eforsa napisał(a):  Dokładnie tak jak pisze "broofie". Nie ucinamy leadów! Oddajemy maksymalną prowizję we wszystkich dostępnych modelach płatności zarówno M0 jak i MT dla partnerów aby zarabiali jak najwięcej i jednocześnie zostali z nami tak długo jak jest to możliwe. Opis podziału i modeli płatności przypominamy są tutaj: http://panel.eforsa.pl/help/article/20

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś dowody to proszę śmiało się wypowiedzieć, udowodnić screenami, wyciągami z przelewów, wiarygodnymi źródłami. Mamy dosyć ciągłych fałszywych plotek i budowanie intryg przez konkurencję! Poradziliśmy sobie z ich atakami na nasze serwery i teraz muszą dalej szukać sposobów i wprowadzać negatywne pogłoski niepoparte żadnymi dowodami ani faktami… Niestety… tak działa konkurencja.

Jeżeli któryś z naszych partnerów ma jakiekolwiek wątpliwości, chce aby coś wyjaśnić, pomóc w jakiejś kwestii - prosimy śmiało o kontakt bezpośrednio z nami: [email protected]

Okej, ale z tego co mi wiadomo z wypowiedzi użytkowników np. podczas KSW na eforsie zarobili totalne zero, a gdy zmienili player eforsy na coś innego (np. pusta oferta z FireSuba) odrazu zaczęło naliczać leady. Nie sądzę, że ucinanie leady, tylko chcę się dowiedzieć jak to wygląda z "przeciążenami" serwerów.


Pytanie odnośnie e-forsy - Artinesse - 02-03-2018 00:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.