Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana Ip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Zmiana Ip (/Temat-Zmiana-Ip-103294)

Strony: 1 2


Zmiana Ip - .::Nicko::. - 08-12-2014 20:48

Witam.
Posiadam internet radiowy (czyli mam stałe ip) i chciałbym zmienić IP tak aby każde zakładane konto na facebook posiadało inne ip, nwm jak to zrobić więc pytam was.
I takie pytanie czy operator nie będzie miał pretensji, ze zmieniam tyle razy IP?
Nie chodzi mi o IP domyślne czy jakoś tak, tylko IP w jakim poruszam się po internecie. Mam nadzięje, że będziecie wiedzieli o co chodzi Wink
NIE CHCE MIEĆ PROBLEMÓW z operatorem Smile!


RE: Zmiana Ip - Rafiks1992 - 08-12-2014 20:50

pobierz sobie cyberghosta, albo tor-proxy jesli chodzi Ci tylko o przegladarke


RE: Zmiana Ip - .::Nicko::. - 08-12-2014 23:43

Tak, przeglądarka żeby robić konta na innym Ip Wink
Jutro sprawdze


RE: Zmiana Ip - multimedia - 11-12-2014 21:21

Albo jakiegos vpn-a


RE: Zmiana Ip - extraamistrz - 11-12-2014 21:25

Cyberghost najlepszy. Z tego co wiem to gdzieś rozdawali premium. Co do przeglądarki to 'tor browser' - od razu wywala historie, ciastka, itp.


RE: Zmiana Ip - .::Nicko::. - 11-12-2014 21:40

Chodzi mi tylko o zmianę IP w przeglądarce czyli np. Każde wejście inne IP żeby fb nie blokował tak kont. Więc jaki konkretnie polecicię? Jeśli możecie podajecie link Smile


RE: Zmiana Ip - Krakersik - 11-12-2014 22:59

Tor browser. Używam od dawna i jestem bardzo zadowolony. Przydaje się na różne "przymusowe" rejestracje z niechcianych refów i tak dalej. Jeden klik i zmieniasz tożsamość a tym samym IP (z całego świata).


RE: Zmiana Ip - .::Nicko::. - 11-12-2014 23:32

Dam wam jutro reputki za pomoc.
Zobaczymy jak się sprawdzi dana rzecz Wink


RE: Zmiana Ip - .::Nicko::. - 12-12-2014 16:50

A nie macie czegoś w stylu Tor Browser tylko, żeby zmieniał IP na Polskie?


RE: Zmiana Ip - PayDay - 17-12-2014 15:12

Weż pod uwage to ze na zagranicznych ipkach i proxach to masz opóznienia w MS <1-10 sekund >

na PL by było 10 .... minut impreza