Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? (/Temat-Jak-zarejestrowac-swoja-strone-w-123-poszukiwaczkach-103277)



Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - VladKlinkoff - 08-12-2014 17:15

Dzień dobry!

Znam język rosyjski i znalazłem w internecie serwis który może zarejestrować waszą stronę internetową w 123 poszukiwaczkach w jeden klik! Mam swój blog i myślę że to mi bardzo pomogło kiedyś Smile

Strona: http://up.klinkov.tk/

Lista poszuk.:
[Obrazek: %d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba.jpg]

Kto zna co to jest SEO, ten od razu zrozumie na ile ten serwis może pomóc wszystkim.

Ale to nie za darmo, i nie drogo: 9$.

Myślę że to jest lepiej czym płacić firmie 100$ za to co można zrobić za 9 i w jeden klik Smile

Ważne: tam można opłacić tylko rosyjskimi sposobami, jeżeli będą problemy, to proszę napisać mnie, jakoś dogadamy sięSmile

Mam nadzieje że ten wątek jest dobrzy i przepraszam za wszystko i dziękuję za uwagę Smile


RE: Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - aero2 - 08-12-2014 17:19

Nic nie znalazłeś.
VladKlinkoff napisał(a):[email protected]



RE: Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - DzejkobPL - 08-12-2014 17:20

To Twoja strona? Twój nick taki podobny.

@Edit

I zdjęcie też:

[Obrazek: FoUwIp2.jpg]

Idea


RE: Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - lukaas96871 - 08-12-2014 17:23

No co wy to na pewno nie jest jego Big Grin
Zbieg okoliczności.


Jak zarejestrować swoją stronę w 123 poszukiwaczkach? - yazir - 08-12-2014 17:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.