Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje Binarne w Praktyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje Binarne w Praktyce (/Temat-Opcje-Binarne-w-Praktyce-103271)

Strony: 1 2 3 4


Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 08-12-2014 16:55

Witam.
W tym dzienniku który będę starał pisać się dla siebie jak i dla czytelników ( o ile tacy będą ) chciałbym przedstawić i przybliżyć wam temat opcji binarnych nie tylko w teorii ale także w praktyce.
Opcje binarne jak wiecie jest to spekulowanie czy dana para walutowa lub inne dobra w wybranym przez użytkownika czasie zmaleje lub pójdzie do góry.
Średni zwrot w większości serwisów to około 60-80% na opcjach krótkoterminowych które w większości będę tutaj przedstawiał.

Na początku będę grał na koncie demo aby sprawdzić strategie po czym będę przenosił ją na prawdziwe konto.
W tym dzienniku chcę nie tylko przedstawiać swoje wyniki lecz także strategie którymi gram.

Zasady którymi będę się kierował w codziennym tradingu to :

1) Otwieranie dziennie maksymalnie 10 pozycji.
2) Jeśli 3 pozycje pod rząd będą stratne kończymy obstawianie w ten dzień.
3) Zawsze stawiam taką samą kwotę bez względu na to ile straciłem.
4) Obstawiam tylko i wyłącznie - EUR/USD , GBP/USD AUD/USD , CHF/USD .

Postaram się wstawiać z danego dnia jak i zagrań wykresy.

Na pierwszy test pójdzie strategia ULTRA M5 o której rozpiszę się więcej popołudniu.

Będę grał na koncie demo : http://platform.binaryoptionsdemo.com/

Kapitał początkowy to : 1000$ . W każdą opcję będę stawiał 100$ Czyli 10% depozytu.

DZIEŃ 1 - 12.08.2014




RE: Opcje Binarne w Praktyce - AnnaKa - 08-12-2014 16:56

Powodzenia Lukines Smile


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Klin - 08-12-2014 16:58

Zycze powodzenia, zapowiada sie ciekawie

Bede obserwowal


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 08-12-2014 18:00

Również życzę powodzenia! Smile

A czy nie lepsze było konto demo w spotoption? TongueP


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 08-12-2014 19:21

MLM chodzi oto że tam jest za duży kapitał . Jak bym miał tam grać to max to 10K$ jak widzę więcej to nie ogarniam wogóle tego xD

A chcę to zrobić bardziej realnie czyli zakładając że wpłacę 1K$


RE: Opcje Binarne w Praktyce - matchless - 08-12-2014 20:24

Powodzenia, będę obserwował Smile.
Fakt 50 000 jakie sam małem do dyspozycji na spotoption kusiły na początku Wink.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - MaLiN - 08-12-2014 21:42

(08-12-2014 19:21)Lukines napisał(a):  MLM chodzi oto że tam jest za duży kapitał . Jak bym miał tam grać to max to 10K$ jak widzę więcej to nie ogarniam wogóle tego xD

A chcę to zrobić bardziej realnie czyli zakładając że wpłacę 1K$

Rozumiem, w sumie słuszne podejście, tak trzymaj! Rzadko osoby początkujące zwracają na takie drobnostki uwagę, a to jednak świadczy o tym, że podchodzisz do opcji z rozwagą.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - patulsky1337 - 08-12-2014 21:49

Kolejny inwestor. Super. Mam nadzieję, że zarobisz jak najwięcej. Sam interesuje się opcjami binarnymi więc będę śledził dziennik. Powodzenia.


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 08-12-2014 21:50

Mam nadzieje że jutro też coś wynajdę do obstawienia. A poza tym skąd wiesz że mam konto na spotoption?

@MLM jeśli masz jakieś wskazówki co do mojej pierwszej strategi bardzo bym był wdzięczny za jakieś Wink


RE: Opcje Binarne w Praktyce - Lukines - 09-12-2014 09:19

DZIEŃ 2 - 12.09.2014



Kto rano wstaje ten opcje wygrywa i typuje i w ogóle gitez Big Grin

Tak więc z racji tego że odwołali mi dzisiaj 3 godziny lekcji pt."Systemy Operacyjne" postanowiłem jednak wstać godzina 5:40 zjeść śniadanie i zacząć robić coś więcej niż marnowanie czasu. A więc odpaliłem komputer włączyłem znaną niektórym osobą grę pod tytułem "League of Legends" i w pięknym stylu przegrałem Talonem. Rozrywka była więc przyszedł czas na inwestowanie odpaliłem MetaTradera i czekam. Oto wyniki :


AUD/USD

Tutaj nie ma co za dużo pisać ULTRA M5 pokazała co potrafi więc czysty strzał i jest piękny in.

[Obrazek: AUD_USD01.jpg]

EUR/USD

No oczywiście po pierwszej wygranej pewność siebie i już zapomniałem o jednym czynniku strategi który jak się okazało wczoraj i dziś jest bardzo ważny mianowicie otwierać opcję 30-10 sekund przez zakończeniem świecy. No i oczywiście przegrana.

[Obrazek: EUR_USD_1_FAIL.jpg]

EUR/USD

Patrząc na poprzednie błędy cierpliwie wyczekałem swoje można powiedzieć że aż za dużo i jest in Smile

[Obrazek: EUR_USD_02.jpg]

USD/CHF

Kolejny bardzo ładny przykład działania strategi. Oczywiście IN Smile

[Obrazek: USD_CHF_1.jpg]

USD/CHF

Jeszcze raz ta sama waluta co wyżej także mamy IN Smile



[Obrazek: USD_CHF_02.jpg]

EUR/JPY

Uruchomiłem MT4 po powrocie do domu i ukazał mi się piękny sygnał a więc puściłem od razu , oczywiście wszedł .

[Obrazek: EUR_JPY_01.jpg]

Czego się nauczyłem przez dwa dni? Czy można się czegoś nauczyć w tak krótkim czasie? No oczywiście Wink

1)Trzeba się trzymać strategi bardzo dokładnie taką jaką masz strategie tak masz grać i koniec bo inaczej przegrasz.

2)Cierpliwość w opcjach binarnych jest bardzo ważna no niestety jestem trochę porywczy i stąd te dwie przegranie ( Jedna wczoraj , Druga dzisiaj).

STATYSTYKI

ZAGRAŃ : 6
WYGRANE : 5
PRZEGRANIE : 1


ZYSK/STRATA : 300$ tak jak wczoraj Wink

Oczywiście wszystko gram na 15 minut po 100$.

A teraz czas do szkoły jak wrócę to jeszcze mogę zagrać maksymalnie 5 opcji.

PS. Mam nadzieje że ktoś to będzie czytał ;D