Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa konta jedno IP? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Dwa konta jedno IP? (/Temat-Dwa-konta-jedno-IP-103261)



Dwa konta jedno IP? - Adriano42 - 08-12-2014 10:21

Czy jeżeli kumpel założy sobie konto PayPal z mojego komputera i będzie u mnie sobie patrzył itp. PayPal się przyczepi, że to multikonto?? Ban czy coś będzie?


RE: Dwa konta jedno IP? - asiorek - 08-12-2014 13:03

Wątpię. Bardziej o dane mogli by sie przyczepić ale w to tez wątpię. Jesli dane typu numer konta swoje dane adrssowe masz te same to bardziej mozesz sie obawiać .. Wink


Dwa konta jedno IP? - mucios - 08-12-2014 13:05

Zawsze Was mogą zweryfikować poprzez dowód osobisty więc nie powinno być problemu z ewentualnym odblokowaniem konta (gdyby coś im sie nie spodobało) Smile


RE: Dwa konta jedno IP? - Adriano42 - 08-12-2014 16:37

Oki dziękuje za pomoc ;]


RE: Dwa konta jedno IP? - devo01234 - 14-01-2015 02:20

mam paypala juz bardzo długo i 3 konta na 3 imiona i to samo nazwisko i bana nie mam chyba ze czegos nie wiem


RE: Dwa konta jedno IP? - marcel_kk - 14-01-2015 04:16

W regulaminie jest że możesz mieć jedno konto na jedną osobę, musisz być pełnoletni.
Skoro imię i nazwisko oraz adres są inne od Twojego, to nie masz podstaw do obaw.
Co do podejrzeń PayPala o posiadanie kilku kont przez jednego użytkownika mają
cały zestaw weryfikacji i bardzo często z nich korzystają nakładając ograniczenia.