Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Windows 8 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Windows 8 (/Temat-Windows-8-103247)



Windows 8 - matys307 - 07-12-2014 21:24

Witam,
kupiłem ostatnio nowego laptopa z systemem Win 8. Nie dostałem płytki, bo chyba teraz jakoś jest innaczej i klucz jest jakoś w systemie. Jak mogę to sformatować? Chcę sformatować komputer, bo nie wiem dlaczego ale mi wolno chodzi, pewnie od razu zainstalowali mi w sklepie jakieś gówna.

Proszę o pomoc.


RE: Windows 8 - ClassAxion - 07-12-2014 21:52

Podaj model laptopa, rozumiem ze masz cd-rom?


RE: Windows 8 - patrynio - 07-12-2014 21:56

No laptopach jest ukryta partycja z windowsem i z niej instalujemy go od nowa, lup przywracamy do takiego stanu jak byśmy niedawno wyjeli laptopa z pudełka.


RE: Windows 8 - Gremquen - 07-12-2014 21:59

Nowe laptopy mają taką funkcję, że podczas bootowania musisz przytrzymać odpowiednie przyciski aby uruchomić narzędzie do naprawy/instalacji Windowsa.

Poszukaj w papierach, lub w sieci kombinacji klawiszy odpowiednich dla swojego laptopa.

Będziesz mógł zainstalować system bez płyty itp.


RE: Windows 8 - Acrith - 07-12-2014 22:09

Ewentualnie jeśli jesteś into systemy operacyjne i w ogóle into bycie zaawansowanym userem, możesz skorzystać z narzędzi Hiren'sa i zamontować obraz Windowsa 8 z twojej partycji recovery na twoim dysku. Po ponownym uruchomieniu zacznie się instalacja systemu na nowo. Ale tą funkcje zapewnia software do recovery który powinieneś posiadać w laptopie, bądź który powinien być uruchamiany specjalnym przyciskiem (bądź kombinacją standardowych klawiszy)