Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Thrusky oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Thrusky oszust! (/Temat-Thrusky-oszust-103243)



Thrusky oszust! - asiorek - 07-12-2014 20:43

Siemka, kilka dni temu utworzyłem temat w dziale kupie , potrzebowałem konta Facebook. Kilka osób się zgłosiło no i ten gagatek czyli nie jaki Thrusky. W ogloszeniu bylo napisane ze konto ma miec jakies tam zanjomych grupy no i koniecznie żeńskie. Wysłalem typkowi nie 5 a 10 zl bo mial miec jakies super hiper konto ze stażem i wgl. Dal mi pasy zanim przelalem mu kase na pp , dopisujac ze trzeba ufac bo nie chce wylądowac w dziale oszustów Xpokerface . No i się zalogowałem patrze, konto męskie.. Pisze do niego ze chcialem damskie tak jak w ogloszeniu albo kasa spowrotem. Dał mi konto żeńskie, napisał jeszcze ze mam zmienić profilowe. Usunałem starą i dodaje nową ale w trakcie zauważyłem żę to konto ma blokady no i pisze do niego ze albo sprawne odblokowane konto albo zwrot kasy. Gosciu odpisał ze na tamtym koncie rzekomo zmieniłem email ( gdzie automatycznie przy podaniu hasla do drugiego, z tego konta mnie wylogowało bo zmienił hasło ) no a na tym drugium usunałem profilówkę. Typek napisał ze jest zajęty i mam mu dac czas. Odczekałem i juz ślad po nim zaginął. Ani konta, ani kasy.. Z tego ci widze tutaj dostał bana za multikonto , nic więcej nie wiem.

Nie chce już tych 10 zł.. Chce was poporstu ostrzec przed takimi typami, no i żebyście się w pewnym sensie zabezpieczali..


jego numer gg - > 44605751
Nick - Thrusky

JAk kktos chce screeny z rozmowy oczywiście moge porobic i wysłać Smile


RE: Thrusky oszust! - broofie - 07-12-2014 20:45

Nie ma to jak wyrolowac kogos na 10zl Big Grin zenada


RE: Thrusky oszust! - asiorek - 07-12-2014 21:12

No dokladnie. Zeby to bylo co najmniej te 50zl to juz bym szukal ale stwierdziłem ze wole was tylko ostrzec przed takimi typami ktorym do chleba brakuje -,-


RE: Thrusky oszust! - surfer0700 - 27-12-2014 17:55

User wyleciał z banem.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.