Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 (/Temat-Sprzedam-Poradnik-System-live-skutecznosc-70-85-przy-kursach-1-7-do-2-2-103228)

Strony: 1 2 3 4


[Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Damkofr - 07-12-2014 17:42

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik o systemie live w bukmacherce grany płaską stawką (piłka nożna)
2.Opis przedmiotu:
Poradnik o systemie live przy dobrej skuteczności i nie niskich kursach. System stworzony razem z kolegą. Gramy cały czas ten sam rodzaj zakładu. Mecz musi spełniać jeden podstawowy warunek aby wgl można było go grać. Opisany system oraz jak dobierać mecze na co patrzeć aby skuteczność była wysoka. Kto chce grać na siłe niech sobie odpuści. System tylko na piłkę nożną. Nie musimy oglądać meczu na który chcemy stawiać bo nigdy tego nie robiłem jednak napewno to jeszcze bardziej pomoże. Napewno bet365 jest najlepszy do tego systemu. W bahu oraz betclicu nawet nie widziałem zakładu tego rodzaju. W tym tygodniu moja skuteczność wyniosła ok 73-74% nie licząc dziśejszego dnia po średnim kursie ok 1.8. Natomiast kolega wykręcił ok 78% przy podobnych kursach. Trzecia osoba testująca poradnik uzyskała ok 67% jednak trzeba dodać że nauczyła się na własnych błędach i 2 ostatnie dni to już skuteczności 75% oraz 77%. Bardzo duży plus to że gramy płaską stawką a nie progresją. Na początku popełnia się błędy i itp więc polecam grać niskimi stawkami aż nabierzemy doświadczenia (chociaż mi szło od początku dobrze). Wszystko resztę dowiecie się z poradnika.
Systemu nie widziałem nigdy i nigdzie w internecie. Nie wiem nawet jak go szukać czy ktoś kiedyś napisał o nim. Napewno nie znajduje się na największym forum polskim o bukmacherce.



3.Zdjęcia : Nie mam zdjęć ponieważ nie mogę wam pokazać stawianych typów bo każdy kumaty sobie znajdzie co to za rodzaj zakładu. W poradniku macie screeny.

4.Kontakt: email: [email protected] (najlepsza forma kontaktu i najszybsza) , PW

5.Cena : 50zł ( cena nie jest stałą i może wzrosnąć lub zmaleć co uzależnione jest od różnych czynników, )

6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Skrill/Przelew bankowy

Poradnik zrecenzuje Coristo
Liczba sztuk dostępnych 4/10 ( zastrzegam sobie prawo do powiększenia liczby sztuk z powodu na to że nie ma mowy tu o jakiejkolwiek konkurecji)


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Coristo - 11-12-2014 20:07

Dostałem poradnik do recenzji. Spędziłem 2 dni na doborze odpowiednich spotkań do gry. Podany system live sprawdza się naprawdę dobrze. Podany system nie jest progresją. Mój wynik z 8 spotkań:
5 wygranych
1 przegrana
2 zwroty
Skupiałem się na kursach 1.7-2.0


System gry jest dosyć dobrze opisany tak więc nowicjusze dadzą radę. Według mnie system jest przeznaczony dla osób mających wolne 300-500zł na koncie. Autor wskazuje też ligi które są warte uwagi. Pamiętajcie, że z bukmacherką jest różnie. Systemem pogram jeszcze kilka dni i podam w recenzji wynik jaki udało mi się osiągnąć.


Odp: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Damkofr - 11-12-2014 23:32

Ładnie Coristo 83% bez żadnego doświadczenia z tym systemem. Jak zaczynalem to miałem przez pierwsze 2 dni leciutko ponad 70% ale popełniłem parę błędów Wink.
Liczbę sztuk zmniejszam do 10/10 narazieWink
I uwaga nie ma co podpalac się w weekend i grać 20 typów dziennie bo jest dużo meczy. Lepiej wybrać 5 pewniejszych.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Verb22 - 12-12-2014 06:22

Coristo

może cos więcej o tym systemie? coś nowatorskiego czy to już było. Ile transakcji zagrałeś? Bo minimum 100 transakcji weryfikuje skuteczność.


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Coristo - 12-12-2014 07:30

(12-12-2014 06:22)Verb22 napisał(a):  Coristo

może cos więcej o tym systemie? coś nowatorskiego czy to już było. Ile transakcji zagrałeś? Bo minimum 100 transakcji weryfikuje skuteczność.

Szukałem po necie tego sposobu lecz nigdzie go nie znalazlem. Zagrałem 8 spotkań. Autor tematu raczej nie ma zamiaru czekać rok aż zagram 100 spotkań żeby ocenić skuteczność.Poradnik był testowany do recenzji przez 2dni.


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Damkofr - 12-12-2014 12:05

Pamiętajcie jeśli macie jakieś wątpliwości coś się nie zgadza z wytycznymi (np jedne wytyczne się zgadzają a drugie nie) w poradniku NIE GRAJ meczu. Oczywiście może ci taki mecz wejść i już myślisz że następny też może wejść. W taki sposób to tylko spadnie skuteczność, albo ktoś widzi że jakiś beznadziejny mecz co wg wytycznych nie miał prawa wejść a wszedł i gra taki podobny bo tamto weszło to też może wejść. Przecież to jest normalne że nie przewidzimy wszystkiego w 100% bo to jest bukmacherka.
Dlatego narazie obniżyłem że wiem (mimo że jeszcze nikt nie kupił poradnika) że z połowe ludzi będą ponosiły emocje żeby zarobić jak najwięcej. Czuje jak w tygodniu w danym dniu zamiast czekać na dobre 1-2 typy będą grać na siłę. Myślę jednak że szybko zrozumieją swoje błędy Smile
Jeszcze uczulam na weekendy bo tam emocje ponoszą najczęściej. Testowałem gre na siłe gdzie tylko jakaś wytyczna się zgadzała. Udało mi się skończyć z 55% skuteczności przy kursach 1,8 więc pewnie coś około 0. Po przeanalizowaniu normalnie nie zagrałbym 6 meczu z 13 zagranych.
Jednak w poradniku są treści o graniu na siłe pozdrawiam.


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Verb22 - 12-12-2014 12:23

damkfor

ile meczy w tygodniu można grać? 1 dziennie? Ile badaliście skuteczność? Jak tydzień czasu to nawet odpuśccie sobie sprzedaż.


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - Damkofr - 12-12-2014 12:53

(12-12-2014 12:23)Verb22 napisał(a):  damkfor

ile meczy w tygodniu można grać? 1 dziennie? Ile badaliście skuteczność? Jak tydzień czasu to nawet odpuśccie sobie sprzedaż.
Ciężko powiedzieć w dni robocze najczęściej 2-3 nieraz więcej różnie. Ja grałem razem ponad 3 tygodnie- tydzień testowo nie na pieniądze (ale wybierałem mecze dokładnie jakbym grał na kase) 2 tygodnie normalnie na kase na bet365.
Ziomek inny grał troche dłużej odemnie bodajże 5 dni dłużej. Ostania osoba 2 tygodnie.


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - piotrekprorok - 12-12-2014 13:23

Zakupiłem poradnik i pomimo tego, że jeszcze nie grałem to nie żałuję zakupu Smile Widzę potencjał i z obserwacji wydaje mi się, że będzie szło pięknie Wink Dzięki @[Damkofr]


RE: [Sprzedam] Poradnik - System live skuteczność 70-85% przy kursach 1.7 do 2.2 - PremAccHack - 12-12-2014 13:35

Rezerwuje jeśli można