Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dystrybucja gier. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dystrybucja gier. (/Temat-Dystrybucja-gier-103164)

Strony: 1 2


Dystrybucja gier. - osinex - 06-12-2014 17:41

Witam!
Czy ktoś wie na jakiej zasadzie zarabiają sklepy które sprzedają np. gry?
No bo zarobek musi z tego być. Sklepy muszą mieć tańsze te gry tylko skad?
W normalnych sklepach jest tak. Ze producent daje do hurtowni i z hurtowni leci to do sprzedawców.
Ale tu jest internet.. wiec jak?

I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jakbym sprzedał gre którą kupie np. w g2a to byłoby to nielegalne? Czy to jest coś w stylu koncesji na gry? Big Grin

Zupełnie nie wiem jak działa ten rynek.Undecided


RE: Dystrybucja gier. - prayy - 06-12-2014 17:47

Też mnie to ciekawi, a w szczególności jak to jest z kluczami steam. Czy są jakieś fajne programy partnerskie na których można by coś dorobić jeśli chodzi o sprzedaż kluczy steam ?


RE: Dystrybucja gier. - Noozer - 06-12-2014 18:05

(06-12-2014 17:47)prayy napisał(a):  Też mnie to ciekawi, a w szczególności jak to jest z kluczami steam. Czy są jakieś fajne programy partnerskie na których można by coś dorobić jeśli chodzi o sprzedaż kluczy steam ?

G2A najlepsze Wink


RE: Dystrybucja gier. - osinex - 06-12-2014 18:14

G2A proponuje program partnerski. g2a/goldmine. Ale zarobicie grosze a mnie ciekawi jak uzyskać najmniejsze ceny. PRzeciez teraz kazdy kupuje gry. Kazdy kogo stac ma konsole i gry.
Tylko zupełnie nie wiem na jakiej zasadzie to wszystko działa. Nawet jakieś hasła to znajde.. ale nic nie moge znaleźć.


RE: Dystrybucja gier. - Szrejter - 06-12-2014 18:16

Po prostu ludzie zajmujace sie tym kupuja od producenta np. Mln kluczy to wiadomo jaka maja stawkem pozniej sprzedaja swoim klienta i taki zarobek tule Wink


RE: Dystrybucja gier. - osinex - 06-12-2014 18:19

No ale sprzedają nie prosto do klientów tylko do sklepów. Ale czy potrzeba jakieś zgody żeby to sprzedawać? Robie DG kupuje teraz x gier ze sklepu i sobie nimi handluje. Moge tak?


RE: Dystrybucja gier. - ebonkyz - 06-12-2014 18:30

Na steamie są często przeceny Smile Gdy np. Counter Strike: Global Offensive jest w przecenie i kosztuje np. 5€ zamiast 13€ to kupują masowo klucze, a potem sprzedawają u siebie drożej.


RE: Dystrybucja gier. - Juhas - 06-12-2014 18:37

Dokładnie jak szejter z grami to samo to jak normalny sklep tylko w internecie


RE: Dystrybucja gier. - lukaas96871 - 06-12-2014 19:08

Nie wprowadzajcie w błąd.
Mam znajomego, który masowo sprzedaje klucze do steama. Wszystkie bierze z jednej i tej samej rosyjskiej strony o minimum połowę taniej, jedyny wymóg to sprzedaż na firmę.


RE: Dystrybucja gier. - szarydg - 06-12-2014 23:38

(06-12-2014 19:08)lukaas96871 napisał(a):  Nie wprowadzajcie w błąd.
Mam znajomego, który masowo sprzedaje klucze do steama. Wszystkie bierze z jednej i tej samej rosyjskiej strony o minimum połowę taniej, jedyny wymóg to sprzedaż na firmę.

to że twój znajomy tak robi nie znaczy że inne podane tu sposoby są nie prawdziwe....