Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs (/Temat-Wszyscy-ktorzy-czuja-sie-oszukani-przez-123konkurs-10315)

Strony: 1 2 3


Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Arekxxl - 14-07-2010 23:40

Witam!

Jeszcze niedawno zachęcałem na tym forum do rejestrowania się na stronie 123konkurs oraz do kupowania kont z 123konkurs przez allegro.
Dziś jest inaczej, chce wam powiedzieć choć pewnie już to wiecie że 123konkurs (Chilloo Sp. z o.o) to jest jedna wielka ściema.
Zgłosiłem ten portal do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów bo nie mogę patrzeć na to jak Oni zarabiają na tych biednych ludziach.

Proszę wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez serwis 123konkurs o wyrażenie swoich opini w tym temacie. Będzie mi to niezbędne do skończenia procederu oszustwa któro ma miejsce przez 123konkurs.
Zacznę od siebie:

Większość osób mnie kojarzy zapewne. Miałem nick Arek2991 i nieźle mi szło zdobywanie punktów, zamówiłem:
-IPod Nano
-Ipod Touch
-PSP
-Czytnik Kart Pamięci
-Buty Nike Capri SI
-Zegarek Casio
-MP4 Carnival


Oczywiście nagród nie dostałem a moje konto zostało usunięte poniewaz ktoś z innego wojewódźtwa (sprawdziłem po IP) założył ze swojego IP dwa konta przez mojego Reflinka


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Dores - 15-07-2010 07:53

Witam.
Ja kiedyś coś z tej strony zamówiłem i mnie wydygali nic nie dostałem... Punktu skasowane oczywiście wszystkie. Jeb#!@# ich.


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Crasher - 15-07-2010 08:56

Ja również
Zamówiłem w maju, głupie produkty za kilka pkt, pisałem 3 razy to tłumaczą się że mają zamieszanie. A czekam już 3 miesiące.


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Bolt - 15-07-2010 09:28

od kiedy mają nowego właściciela, to nie wysyłają nagród


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - przemo8848 - 15-07-2010 09:48

Ja też czuję się oszukany. Zamówiłem jakieś 2 miesiące temu mysz i słuchawki i do tej pory ich nie dostałem. Pisałem do nich, ale odpisywali że przepraszają za zaistniałą sytuację.


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Danio - 15-07-2010 18:06

Dawno temu zamówiłem czytnik kart pamięci i nadal go nie dostałem


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Slivovica - 15-07-2010 18:46

No to Danio nie jestes sam:/ Nawet nie odpowiedzieli na mail z pytaniem o nagrode.


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - kreatywny - 15-07-2010 18:50

Równiez zamowilem czytnik kart pamięci o ile pamiętam w kwietniu i jak do tąd go nie dostałem. Na moje maile odpisuja że przepraszają za zaistniałą sytuację i że nie moga okreslic bliżej daty terminu zrealizowania ble ble ble ..

wneriaja mnie po woli te polskie stronki
-qday.. leci w kulki bo nie miało być restocków
-tag każdy sam wie.. nagród tyle co kot napłakał..


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - SilverNight - 15-07-2010 18:59

Również zamówiłem czytnik kart jakis miesiac temu i do teraz nic nie przyszło ...


RE: Wszyscy którzy czują się oszukani przez 123konkurs - Sony_st - 16-07-2010 08:33

(14-07-2010 23:40)Arekxxl napisał(a):  Witam!

Jeszcze niedawno zachęcałem na tym forum do rejestrowania się na stronie 123konkurs oraz do kupowania kont z 123konkurs przez allegro.
Dziś jest inaczej, chce wam powiedzieć choć pewnie już to wiecie że 123konkurs (Chilloo Sp. z o.o) to jest jedna wielka ściema.
Zgłosiłem ten portal do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów bo nie mogę patrzeć na to jak Oni zarabiają na tych biednych ludziach.

Proszę wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez serwis 123konkurs o wyrażenie swoich opini w tym temacie. Będzie mi to niezbędne do skończenia procederu oszustwa któro ma miejsce przez 123konkurs.
Zacznę od siebie:

Większość osób mnie kojarzy zapewne. Miałem nick Arek2991 i nieźle mi szło zdobywanie punktów, zamówiłem:
-IPod Nano
-Ipod Touch
-PSP
-Czytnik Kart Pamięci
-Buty Nike Capri SI
-Zegarek Casio
-MP4 Carnival


Oczywiście nagród nie dostałem a moje konto zostało usunięte poniewaz ktoś z innego wojewódźtwa (sprawdziłem po IP) założył ze swojego IP dwa konta przez mojego Reflinka



a ja chciałem kupić od Ciebie konto na 123konkurs jak miałeś na allegro Wink
dobrze że mnie przebili