Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 24-12-2014 00:42

@[dart]

(23-12-2014 23:34)dart napisał(a):  Poproszę o dane do zakupu na priv.

[Obrazek: Phil-Thumbs-Up.gif]


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Papass - 26-12-2014 12:49

Na szybko prześledziłem temat i jedno takie pytanko mi się nasuwa - DG nie jest wymagana?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 26-12-2014 13:11

(26-12-2014 12:49)Papass napisał(a):  Na szybko prześledziłem temat i jedno takie pytanko mi się nasuwa - DG nie jest wymagana?

po prostu sie rozliczaj i nie bedzie problemu


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - badom - 26-12-2014 18:30

Zaryzykuję i kupię Smile. Poproszę o dane do przelewu na PW.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 26-12-2014 20:08

(26-12-2014 18:30)badom napisał(a):  Zaryzykuję i kupię Smile. Poproszę o dane do przelewu na PW.

Nie wiem, jak mozna mowic o ryzyku, kiedy moj watek ma juz 6 stron, a na kazdej sa recenzje od wielu uzytkownikow z forum wszystkie pozytywne Smile

Rozumiem, ze dla niektorych wydac 77zl na poradnik moze nie byc najlatwiejsza decyzja ale w takim razie ten poradnik nie jest dla nich. To jest inwestycja w wiedze, wiedze ktora umozliwa wielokrotny zwrot inwestycji przy odpowiednim podejsciu i nakladzie pracy Wink

Ten kto to rozumie, po prostu dziala i inwestuje w siebie Cool

@[badom] dane do przelewu wyslane


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - badom - 26-12-2014 20:21

Każda zainwestowana złotówka to ryzyko, ale te liczne opinie przekonały mnie, że warto to ryzyko podjąć Smile.
Pieniążki poleciały błyskawicznym, zatem czekam na poradnik i na pewno dam opinię.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - kamil1986 - 28-12-2014 13:08

Poradnik w pełni spełnił moje oczekiwania, krok po kroku przedstawiony jest schemat skutecznego działania. Największym plusem wg. mojej oceny jest to, że Komet pokazuje z jakim produktem podejść aby zarabiać na raz wykonanej pracy. Polecam


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 29-12-2014 13:15

@[znanonim] poprosze jeszcze raz o email na ktorym zarejestrowales sie na screencast Wink Pisze tutaj bo masz pelna skrzynke, a wlasnie wplynely pieniadze od Ciebie i chcialbym dodac Cie do kursu


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Jagawpr - 29-12-2014 15:11

Zdecydowałem się, kupie poradnik proszę o dane na PW Smile
Mam nadzieje że inwestycja w tą wiedze mi zaoowocuje Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 29-12-2014 16:44

(29-12-2014 15:11)Jagawpr napisał(a):  Zdecydowałem się, kupie poradnik proszę o dane na PW Smile
Mam nadzieje że inwestycja w tą wiedze mi zaoowocuje Smile

@[Jagawpr] dobra inwestycja na nowy rok Smile

dane do przelewu juz poszly! Wink