Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - K.O.M.B.E.K - 13-12-2014 18:30

Również zakupiłem poradnik więc też dodam parę słów od siebie Wink

Nie będe powtarzać przedmówców,zgadzam się z nimi.Poradnik przyjemnie się ogląda i jest treściwy,wart swojej ceny jak i mozemy liczyć na pomoc autora.Bez pracy i zaangażowania nie ma sensu nawet kupować poradnika chociaż uważam ze wiedza w nim zawarta moze się przydać nawet jeśli nie będziemy tak zarabiac.
Również bez czytania komentarzy myślałem o stworzeniu dziennika do motywacji więc poradnik ma motywujący wpływ na odbiorcę Wink


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - szy1sw - 13-12-2014 18:46

Pytanko długo masz zamiar sprzedawać ten poradnik?(sezon wydatków święta, sylwek, studniówka itp Big Grin) Byłbym zainteresowany zakupem ale dopiero po nowym roku Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 13-12-2014 19:24

(13-12-2014 18:46)szy1sw napisał(a):  Pytanko długo masz zamiar sprzedawać ten poradnik?(sezon wydatków święta, sylwek, studniówka itp Big Grin) Byłbym zainteresowany zakupem ale dopiero po nowym roku Smile


@[szy1sw] Powiem tak nic co dobre nie trwa wiecznie, jednak ilosc sprzedazy nie ma bezposrednio wplywu na to czy zarabiam, jak gdyby wieksza ilosc sprzedanych nie oznacza pogorszenia moich zyskow z fiverr, takze nie zamierzam zamknac sprzedazy w najblizszych kilku dniach. Zglos sie do mnie kiedy bedziesz mogl, prawdopodobnie bedziesz mogl go spokojnie kupic, jesli nie to trudno, nie daje zadnych obietnic Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Tomono - 14-12-2014 20:06

Może mógłby ktos pierw powiedzieć co to jest ?? Tzn. na czym polega ten Fiverr, na reklamowaniu ?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - matek697 - 14-12-2014 20:40

(14-12-2014 20:06)Tomono napisał(a):  Może mógłby ktos pierw powiedzieć co to jest ?? Tzn. na czym polega ten Fiverr, na reklamowaniu ?

Na Fiverr wystawiasz swoją ofertę zrobienia czegoś (czegokolwiek - nagrania video na którym klaszczesz, zrobienia grafiki itp.) i ludzie jeśli chcą abyś to dla nich wykonał - płacą Ci 5$.


Bardzo mnie ten temat zaciekawił - odezwę się w tygodniu na pewno, o ile będę miał chęci to na pewno się tym zajmę.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 14-12-2014 20:51

(14-12-2014 20:06)Tomono napisał(a):  Może mógłby ktos pierw powiedzieć co to jest ?? Tzn. na czym polega ten Fiverr, na reklamowaniu ?

@[Tomono] Fiverr to strona gdzie za 5$ oferujesz jakaś usługę bądź produkt. Zaoferować możesz mase najróżniejszych rzeczy - muszą być po prostu zgodne z regulaminem.

Połączenie kreatywnego pomysłu z dobrym wykonaniem jak również zastosowaniem odpowiedniej strategii kończy się zazwyczaj tak, bądź tak. Smile


(14-12-2014 20:40)matek697 napisał(a):  
(14-12-2014 20:06)Tomono napisał(a):  Może mógłby ktos pierw powiedzieć co to jest ?? Tzn. na czym polega ten Fiverr, na reklamowaniu ?

Na Fiverr wystawiasz swoją ofertę zrobienia czegoś (czegokolwiek - nagrania video na którym klaszczesz, zrobienia grafiki itp.) i ludzie jeśli chcą abyś to dla nich wykonał - płacą Ci 5$.


Bardzo mnie ten temat zaciekawił - odezwę się w tygodniu na pewno, o ile będę miał chęci to na pewno się tym zajmę.

@[matek697] dokładnie, można klaskać, tańczyć i udawać kabanosa, ja jednak pokazuję jak nie robić z siebie pajaca i stworzyć pasywny dochód Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Neoko - 14-12-2014 21:07

Jak dla mnie 5 recenzji które są napisane wyżej wyczerpują temat. Film jest dobrze nagrany autor świetnie mówi prosto i zrozumiale. Sam myślałem o zarabianiu na fiverr także w prawie pasywny sposób lecz Komet'a jest dużo lepszy mi brakowało pomysłów Komet wykonał za mnie robotę. Chciałbym podziękować Kometowi za świetny materiał i życzyć wszystkim dużo $$$$. Będę miał parę pytań do Kometa ale to już na skypie . Polecam


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - rekki - 15-12-2014 20:21

Da radę ze słabym angielskim, czy raczej muszę dobrze go ogarniać?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 15-12-2014 21:02

(15-12-2014 20:21)rekki napisał(a):  Da radę ze słabym angielskim, czy raczej muszę dobrze go ogarniać?

nie musisz, wiadomo czym lepsza znajomość tym więcej możliwości, nie będe tego ukrywać, jednak żeby zarabiać nie trzeba mówić biegle.

Do kursu załączam 67 gotowych nisz, które możesz użyć, są to już gotowe produkty stworzone właśnie w języku angielskim, także jest to mega ułatwienia dla osób jak ty Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - df7 - 16-12-2014 11:59

Właśnie skończyłem oglądać wszystkie filmiki i stwierdzam że poradnik zdecydowanie wart jest swojej ceny. Cały sposób zarabiania jest wytłumaczony bardzo dokładnie i w prosty sposób tak że nawet dziecko by się w tym nie zgubiło a dodatkowo wszystko jest też na filmach zaprezentowane no i są one w naprawdę wysokiej jakości więc nie ma mowy by cokolwiek było nieczytelne lub niewyraźne. Zdecydowanie jeden z najlepszych poradników jakie do tej pory widziałem i jak najbardziej polecam Smile