Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - ciastkO - 09-12-2014 12:16

Można zobaczyć zarobki autora ?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 09-12-2014 12:58

@[ciastkO] nie ma problemu, aktualnie nie mam dostepu do domowego komputera, ale jak bede mial to wkleje tutaj jakies skriny Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 09-12-2014 18:45

@[ciastkO]

Screeny ostatniej wyplaty - mikolajkowej Cool

Nie jest to miesieczna wyplata. Po prostu regularnie zlecam mniejsze kwoty jak ta, jak czesc pieniedzy jest juz do wyplacenia, bo jak ktos dzisiaj od ciebie zakupi Giga, to nie mozesz od razu wyplacic tylko musisz odczekac pewien czas. Ale nie jest tak, ze np Fiverr wyplaca ci zawsze 15 czy 10 danego miesiaca. Tylko zlecasz kiedy potrzebujesz - oczywiscie wyplacisz tylko ta kwote ktora przeszla "okres bezpieczenstwa":

Cytat:Revenues are only made available for withdrawal from the Revenue page after a safety clearance period of 14 days after the order is marked as complete.

Tutaj powiadomienie na maila:
[Obrazek: tQbCFOA.png]

A tutaj ta sama wyplata na Paypala, kwoty sie roznia, bo Paypal zabiera czesc
[Obrazek: H6VzUM4.png]


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - warzyw12 - 09-12-2014 20:38

Poradnik zakupiony! Zabieram się do oglądania, jak skończę to dodam recenzje, oby pozytywną Big Grin


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - xTKSD - 09-12-2014 21:32

A gdyby tak wpromować sobie ~4 produkty->1k Waszyngtonów jest realne? Big Grin


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 09-12-2014 21:53

(09-12-2014 21:32)xTKSD napisał(a):  A gdyby tak wpromować sobie ~4 produkty->1k Waszyngtonów jest realne? Big Grin

@[xTKSD] tu nie chodzi o ilosc ofert. Nie dziala to na tej zasadzie, ze czym wiecej ofert, tym automatycznie wiecej zarabiasz.

Tak, jesli masz 10 popularnych ofert to zarobisz wiecej niz jakbys mial tylko 3. Zakladajac, ze wszystkie ciesza sie podobnym zainteresowaniem.

Jednak pamietaj tez o tym, ze 2 mocne Gigi (czyli oferty) moga przyniesc duzo wiekszy zysk niz 8 kiepskich. Takze przede wszystkim jakosc! Smile Bo jesli masz jednego mocnego giga z duza iloscia pozytywnych komentarzy i 5 gwiazdkami, to ludzie ktorzy go odwiedzaja sa bardziej sklonni go zakupic. Dodatkowo czym wiecej recenzji tym bardziej twoja oferta bedzie promowana w wyszukiwarce fiverra - takze ma to tez przylozenie na traffic.

Ogolnie 1k $ z Fiverr jest jak najbardziej osiagalne, osobiscie ten prog udalo mi sie juz przekroczyc. (na dniach rzuce jakies zdjecie cebulionow do galerii Tongue )

Nie stalo sie to z dnia na dzien, jak lezalem na kanapie i jadlem chipsy. Wymagalo to pracy, kreatywnego myslenia i checi do dalszego dzialania. Jednak kiedy juz masz wiarygodne konto na Fiverr - a wiec cos na zasadzie super sprzedawcy na Allegro, to wtedy sprzedaz jest duzo latwiejsza. Osiagniecie takiego konta nie jest czyms skomplikowanym Smile

Jak ktos ma jakies pytania to smialo je zadawac - tutaj badz na PM, na kazde sensowne chetnie odpowiem.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Cromiell - 09-12-2014 22:02

Bardzo ciekawa i wyróżniająca się oferta, pomysł. Napisałem do Ciebie na PW


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - warzyw12 - 10-12-2014 18:45

Skończyłem kurs i muszę napisać recenzje bo autor zdecydowanie na to zasłużyl.

Cena na początku wydawała mi się wysoka, jednak teraz widzę, że jakość kosztuje i warto w takie coś zainwestować.
Po pierwsze, strasznie podoba mi się to, że kurs jest to kurs video. Czytanie poradnika może wiele pomóc, jeśli jest on dobrze napisany, jednak kiedy można słuchać i oglądać jak ktoś wykonuje coś krok po kroku i tłumaczy, to efekt jest zdecydowanie lepszy.

Fiverr znałem już przed zakupem, jednak nie miałem pojęcia, że mozna go wykorzystać w taki sposób. Widać, że Komet siedzi w temacie już od dawna, bo wszystko jest przedstawione w profesjonalny sposób.
Szczerze mówiąc to wiedza jaka zdobyłem dała mi straszną motywacje do zarabiania właśnie na Fiverr. Już stworzyłem 3 różne gigi używając nisz jakie są w bonusie. Dodatkowo mam pare pomysłów na swoje własne, także jak na razie muszę się trzymać planu i rozkręcać biznes.

Planuję stworzenie dziennika – raczej nie będę dodawał tam postów dzień w dzień, ale na pewno pomoże mi to dotrzeć do celu i trzymać dyscyplinę ;p

Dodam jeszcze jedną rzecz dla wahających się nad zakupem poradnika. Nigdy nie rozumiałem tego dlaczego niektórzy
sprzedają swoje pomysły na biznes' które przynoszą duże dochody. Przecież to bez sensu robić sobie konkurencję. Po zapoznaniu się z tym kursem stwierdzam jednak, że pole do popisu na fiverr (czyt. możliwości zarabiania tam) jest tak ogromne że nie ma obaw przed konkurencją. Także od siebie śmiało mogę polecić go innym i nie dziwie się dlaczego Komet zdecydował się sprzedać swój pomysł.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Cromiell - 11-12-2014 17:42

Moja krótka recenzja:

Jak już wiadomo poradnik otrzymujemy w postacie video tutoriala podzielonego na krótsze "odcinki" (części) traktujące o każdym zagadnieniu kolejno. Jest to z pewnością lepsze wyjście niż bity tekst, który trzeba czytać. Autora słucha się przyjemnie i z zaciekawieniem.

Co do samego pomysłu to faktycznie jest on (nie)banalny. Tworzenie pasywnego dochodu w pokazany sposób jest z jednej strony czymś logicznym i naturalnym, a z drugiej strony wiele osób nie wpadnie na coś takiego od razu po odwiedzeniu fiverra. Często przewijają nam się tego typu oferty (przedstawione w poradniku) przez oczy, ale nie traktujemy ich jako potencjalne źródło stałych i stosunkowo prostych dochodów. Z nutką pomysłu, fantazji, kreatywności, ale i przede wszystkim samozaparcia uważam, że przy podanej (nazwijmy to) metodzie oraz dodatkowych źródłach i linkach można wpaść na coś fajnego, co powinno zadziałać.
Aczkolwiek... Jeśli ktoś zamierza wydać 77zł na "gotowy biznes, który zacznie zarabiać od zaraz" to niech szuka dalej Smile Bez wkładu własnego, w tym przypadku wkładu umysłowego, nie wypali to tak jak powinno.

Osobiście uważam, że jest to jeden z ciekawszych poradników, tutoriali (jakkolwiek by to nie nazwał) i po odpowiednio ukierunkowanych działaniach faktycznie może przynieść miłe korzyści finansowe Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 11-12-2014 19:04

(11-12-2014 17:42)Cromiell napisał(a):  Jeśli ktoś zamierza wydać 77zł na "gotowy biznes, który zacznie zarabiać od zaraz" to niech szuka dalej Smile Bez wkładu własnego, w tym przypadku wkładu umysłowego, nie wypali to tak jak powinno.

Dokładnie, nie ma cudów, gotowy biznes to można kupić jak się jest inwestorem, a nie za 77zł. Tutaj dostaje się gotowe pomysły, nisze, strategie jak rownież mase wskazówek i wyjasnień. Jednak bez wkładu własnego, czyli pracy nic z tego nie będzie Smile