Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - gege17 - 18-02-2015 20:40

To może teraz moja kolej.
Poradnik kupiłem kilka dni temu.Dla mnie wszystko jest ok, podoba mi się dzięki temu dowiedziałem się np,że nie muszę przepłacać za robienie okładki tylko sam sobie zrobię.Dzięki temu dowiedziałem się jak zrobić darmowy ruch i ogólnie wszystko ładnie omówione.Kontakt po zakupie także jest ok nie ma czegoś takiego,że kupiłeś to spadaj.Poradnik oceniam 5/5 i gorąco polecam! Wink


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - misterzelek - 18-02-2015 20:47

Dobry angielski wymagany tak ?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - poczmail - 18-02-2015 20:54

Co najmniej bardzo dobry, jeśli myślisz o prowadzeniu regularnej i porządnej sprzedaży. Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 18-02-2015 22:05

@[gege17] - dzieki wielkie za recenzje!

@[misterzelek] co do angielskiego to @[poczmail] ma racje, jesli chodzi o bardzo dobre efekty to angielski jest zdecydowanie wymagany. Sa 2-3 osoby, ktore pytaly mnie sie czy dadza rade sie tym zajac, mimo przecietnej znajomosci jezyka - moja odpowiedz brzmi: jest to mozliwe, jednak nie ma co oczekiwac cudow, jest to angielski serwis wiec tym jezykiem ludzie sie tam komunikuja. Jest jedna osoba, ktora postanowila kupic kurs i dzialac z translatorem - tak tez mozna, wiadomo, nie zostanie sie Top Seller'em ale zawsze mozna cos zarobic.

"Przeniesmy" Fiverr na polski rynek - to tak jakby ktos spytal czy by zarobic na Allegro wymagana jest znajmosc polskiego - odpowiedz jest dosyc oczywista Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - misterzelek - 18-02-2015 22:16

Komet nazbieram to chyba Kupię kurs Wink


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 20-02-2015 22:36

(18-02-2015 22:16)misterzelek napisał(a):  Komet nazbieram to chyba Kupię kurs Wink

@[misterzelek] w miedzyczasie szkol juz angielski - jak widzisz nigdy nie wiesz kiedy sie przyda, a przydaje sie bardzo czesto Smile


Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - surfer0700 - 22-05-2015 14:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.