Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 07-01-2015 21:39

(07-01-2015 20:54)dart napisał(a):  Kurs kupiłem już jakieś 2 tygodnie temu ale dopiero wczoraj miałem czas dłużej przy nim przysiąść. Cały obejrzałem, słuchało się bardzo dobrze, profesjonalne wykonanie, język zrozumiały nawet dla totalnych laików. Moim zdaniem trochę za dużo o tym czego nie robić w porównaniu do podpowiedzi co robić.

Nie oczekiwałem, że za 7 dyszek dostanę coś z czego od razu zarobię kokosy bez żadnego wkładu pracy.

Ogólnie jestem wdzięczny za pokazanie mi tego serwisu, nigdy wcześniej o nim nie słyszałem. Z całą pewnością można tam zarobić - szczególnie jeśli jesteś informatykiem, grafikiem, programistą, piszesz po angielski masę artykułów. Pokazane w kursie sposoby - czyli kupno gotowych ebooków i ich sprzedaż są moim zdaniem chyba zbyt optymistyczne.

Siedziałem wczoraj z 8 - 10 godzin i wrzuciłem na fiverra 8 gigów - wszystko z paczki, którą dostałem w kursie, dodałem do ebooków grafikę na przedzie, oczywiście tło na fiverze, dodałem wszędzie opis ale na chwilę obecną mam 8 aktywnych gigów i w zakładce "My Sales->My gigs" wszędzie zero (clicks, vievw itd). Ktoś pisał, że bez promocji, bez spamu z ofertami zaczął sprzedawać - moje pytanie... jak ? Smile Dodam, że dodałem ebook z najróżniejszych dziedzin (finanse, związki, zwierzęta, pisanie reklam...)

Na jednej z angielskich stronek wyczytałem, że maksymalnie na jedno konto można dodać 20 gigów - czy to prawda ?

btw... zniszczyła mnie oferta, gdzie możesz sobie zamówić 30 sekundowy filmik z tańczącymi w indyjskich slumsach dziećmi pod Twoją muzykę i z Twoim napisem... Tongue

@[dart]
Dziekuje za recenzje, uwagi wezme do siebie i bede o nich pamietal na przyszlosc Smile

Co do sprzedazy ebookow - moze wydawac ci sie, ze jest to optymistyczne podejscie, jednak takie produkty sprzedaja sie naprawde genialnie - oczywiscie nie oznacza to, ze jak dodasz ebooka to bedziesz zarabiac. Ogolnie to nie trzeba w ogole w tytule pisac ze to jest ebook, tylko np: "I will teach you how to master Wordpress" i uczysz kogos poprzez wyslanie mu ebooka, nie bedziesz przeciez dla 4$ kazdego indwidualnie uczyl.

Jest masa popularnych gigow typu "I will teach/show you" i bazuja one na ebookach Smile

Taka uwaga od bardziej doswiadczonego zawodnika: nie polecam robic tego co ty zrobiles, czyli na jedno konto wrzucac mase roznych, niezwiazanych ze soba produktow.

Duzo lepiej jest stworzyc konto experckie, na ktorym oferujesz np. 5-10 gigow i wszystkie sa ze soba jakos powiazane, czyli wszystkie sa w kategorii "Health" przykladowo. Smile

Wyobraz sobie, ze przychodzisz do dentysty i mozesz u niego zrobic zakupy spozywcze, umyc samochod, wyleczyc psa i nauczyc sie hiszpanskiego. Co innego jak oferuje on cala game zabiegow. Podobnie jest z Fiverr, specjalizacja w jednej niszy da wieksza wiarygodnosc Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - dart - 07-01-2015 22:09

A jak wygląda kwestia wypłacania pieniędzy? Na konto bankowe jak adsense czy paypal?
I sprawa z 20 maksymalnymi gigami, to prawda?
No i jeśli tak to jak podchodzą do zakładania multikont, można z różnych IP? jak wtedy wygląda wypłacanie kasy?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 07-01-2015 22:32

@[dart] wyplata na paypal
co do 20 kont, szczerze mowiac nie wiem, nie mialem nigdy takiej ilosci gigow. Sprawdz FAQ badz zapytaj support, bardzo szybko dostaniesz odpowiedz, to samo tyczy sie multikont - sprawdz regulamin i badz zapytaj support. Jesli chodzi o takie techniczne informacje zwiazane z serwisem to najlepiej pytac supportu Fiverr, bo wiedza to najlepiej Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - draksone - 08-01-2015 16:37

Co do gigów z gotowych nisz,u mnie ta sama sytuacja.Promowałem na facebooku ale mało skutecznie jak widać.Zauważyłem też,że gigi,które posiadają video zawsze mają jakieś sprzedaże !(chyba,że są nowe).
Nisze trzeba sobie wymyślić samemu,albo mieć bardzo profesjonalnego giga i dobrze rozpromować.Szkoda,że Komet nie dopowiedział,że angielski trzeba znać perfekcyjnie.Bez tego nie nagramy filmu czy nie zrobimy opisu.Zawsze jednak jest opcja kupna tłumaczenia Smile Chyba to zrobię bo bez tego nie ruszę z miejsa :/


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 08-01-2015 17:49

(08-01-2015 16:37)draksone napisał(a):  Co do gigów z gotowych nisz,u mnie ta sama sytuacja.Promowałem na facebooku ale mało skutecznie jak widać.Zauważyłem też,że gigi,które posiadają video zawsze mają jakieś sprzedaże !(chyba,że są nowe).
Nisze trzeba sobie wymyślić samemu,albo mieć bardzo profesjonalnego giga i dobrze rozpromować.Szkoda,że Komet nie dopowiedział,że angielski trzeba znać perfekcyjnie.Bez tego nie nagramy filmu czy nie zrobimy opisu.Zawsze jednak jest opcja kupna tłumaczenia Smile Chyba to zrobię bo bez tego nie ruszę z miejsa :/

@[draksone] co do Facebooka, nie jest to jedyne miejsce, polecam poczytac tez o innych w moim darmowym poradniku. Jest tez masa sposobow o ktorych sam nie wiem, liczy sie kreatywnosc. Ciezko jest, zeby na poczatku cos super wypalilo, takze nie martw sie tym, ze poczatek jest trudny.

Nie powiedzialem, ze angielski trzeba znac perfekcyjnie bo to nie jest prawda, wiec po co mialbym wprowadzac kogos w blad? Smile

Jesli chcesz video to po prostu zamow je od native-speakera tutaj, to samo mozesz zrobic z opisem tutaj, jesli chcesz jakis profesjonalny.
Prawda jest jednak taka, ze nie trzeba znac perfekcyjnie angielskiego zeby napisac opis, najwidoczniej (nie mowie tego zlosliwe, noł hejt) twoj poziom jest po prostu na dosyc niskim poziomie. Bo opis to naprawde jest podstawa, cos jak pisanie zadania tekstowego na egzaminie gimnazjalnym z angielskiego Wink


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - kamil0071 - 09-01-2015 18:07

Kupiłem poradnik kilka dni temu. Kiedyś zakupiłem już jeden poradnik innego autora i był to kompletny niewypał. Zaryzykowałem jednak drugi raz. Przeczytałem i w zasadzie dostałem to czego oczekiwałem. Niestety nie mam na razie czasu na zastosowanie go w praktyce ( sesja..), ale wymyśliłem sobie już kilka nisz.

Więc tak, w poradniku znajduje się według mnie wszystko, co potrzebne do startu. Niektórzy pisali, że jest zbyt ogólny. W zasadzie nie wiem, co powinno się tam jeszcze znaleźć.

Co do konkurencji, to nie ma się co bać, że nas zje. Dostajemy pakiecik gotowych nisz, które można wykorzystać na tyle różnych sposobów, że jest malutka szansa, że kupujący dostanie 2 razy to samo ( chyba, że nagle kilkanaście osób zacznie promować jedną niszę w ten sam sposób) .

Jedynym małym minusem jest dla mnie cena. 2-3 dyszki niższa byłaby ok. W zasadzie w poradniku nie znajduje się nic odkrywczego. Jak ktoś miał styczność z fiverr przez jakiś czas, wg mnie nie znajdzie tutaj nowych treści ( oczywiście oprócz bonusów). Jeśli jednak ktoś chce rozpocząć zarabianie kokosów w tym serwisie i nie wie jak się do tego zabrać, polecam jak najbardziej. Fiverr ma ogromny potencjał i jestem pewien, że przy odrobinie pomyślunku zaczną pojawiać się na koncie dolary, a poradnik zwróci się szybciutko Tongue


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - dart - 11-01-2015 20:17

Jakieś nowe opinie innych osób? Czy ktoś sprzedał chociaż jednego ebooka z tych darmowych załączonych do poradnika ?
U mnie pojawiły się wyświetlenia ale żadnego zamówienia nie było...


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 12-01-2015 06:49

(11-01-2015 20:17)dart napisał(a):  Jakieś nowe opinie innych osób? Czy ktoś sprzedał chociaż jednego ebooka z tych darmowych załączonych do poradnika ?
U mnie pojawiły się wyświetlenia ale żadnego zamówienia nie było...

@[dart] moge jedynie odwolac sie do tego dziennika bo jak inne osoby mowia, ze udalo sie cos sprzedac to na priv jedynie, a warzyw12 wszystko w miare tam zapisuje.

Opin jest juz masa, poczytaj watek i praktycznie na kazdej stronie jest recenzja

Jak masz jakies pytania co wal smialo na priv Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - bartex89 - 22-01-2015 21:00

od czego zależy znajdowanie się na 1 stronie w danej dziedzinie wyszukiwania? np wpisze sobie : "fanpage"

i dlaczego popularne sa osoby z 2-3 ocenami a te co maja 100 i wiecej sa dalej?

czy konwersja maja jakiś wplyw na to?


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 23-01-2015 06:52

[Obrazek: JvOMs8z.png]

1. Recommended:
Gigi, ktore maja juz troche ocen i Fiverr je "wspiera"
2. High Rating:
Najlepiej oceniane w kategorii
3. New:
Swiezynki

@[bartex89] jak widzisz, kazdy jest wspierany, zarowno totalnie poczatkujacy, sredniozaawansowani jak i experci