Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. (/Temat-Inwestowanie-DigAdz-czyli-starter-pack-dla-malego-inwestora-103124)

Strony: 1 2 3


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - wyklikany - 10-12-2014 21:29

Nawet ładnie to idzie w tym DigAdz sam zastanawiam się nad inwestycją w ten system jak na razie działam w PaidVerts, może od przyszłego miesiąca poklikam również w DigAdz. Będę śledził wątek Smile


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 10-12-2014 22:44

10 grudnia 2014:

- Rutynowe działania (pointsy, bonus adsy, bla bla bla)
- Płatne reklamy! O łącznej wartości 5,78$! Może naliczenia spadają ale i tak lepiej niż wczoraj.
- AWANS DO GRUPY 4! O krok bliżej celu.
- Zainwestowanie w 5 kampanii reklamowych.
- Stan punktów: 23 305.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 12-12-2014 00:09

11 grudnia 2014:

- Dzisiejszy dzień można powiedzieć identyczny względem wczorajszego. Jest dość dobrze jeśli chodzi o naliczenia w 4 grupie inwestycyjnej.
- Płatne reklamy: 2,68$ z bonusu 3$ z reklam łącznie dniówka o wysokości 5,68$.
- Podobnie jak wczoraj, inwestycja w 5 kampanii reklamowych. Kolejnym celem jest 5 grupa, która pozwoli mi na większe zarobki, więc im szybciej tym lepiej.
- Stan punktów: 28,112. Śledzący mój dziennik powinni zauważyć, że punkty zaczynają rosnąć z dnia na dzień coraz szybciej. Oby tak dalej.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 13-12-2014 06:13

12 grudnia 2014:

- Dzisiaj strasznie słabo. Myślałem, że z wzrostem grupy zarobki wzrosną a jednak tak się nie dzieje. Cóż... może ustalmy, że DigAdz miało słabszy dzień i tak po prostu wyszło.
- Płatne reklamy: 1,50$ z bonusu, 2,40$ z reklam, dzisiejsza dniówka: 3,90$
- Jednak słabe naliczenia nie powodują tego, że i tak punkty ciągle rosną i to w dość fajnym tempie. Niestety dzisiaj nie mogę się pochwalić wzrostem rzędu 5000 punktów na dzień.
- Stan punktów: 30 033.

Podsumowanie naliczenia: Mam nadzieję, że od dnia jutrzejszego będzie lepiej i dniówki 5$ min. znowu powrócą. Jestem dobrej myśli i wolę, żeby tak pozostało.

PS Z powodu mojej nieobecności cały dzień wczoraj i dzisiaj dziennik się opóźnił i opóźni także tego naliczenia. Dziękuje za wyrozumiałość. Mimo nieobecności jednak, staram się odpisywać na wiadomości na gg.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 14-12-2014 04:20

13 grudnia 2014:

- Jeszcze słabiej. Nie ma co ukrywać, dobre zaliczenia dla niskich grup dobiegają końca. Trzeba jak najszybciej wbić się do wyższych bo za kilka dni nie zarobię więcej niż dolara na głównym naliczeniu. Jednak z tym nie będzie chyba problemu.
- Płatne reklamy: 1,10$ z bonusów, 1,84$ z głównego naliczenia, dzisiejsza dniówka: 2,94$. Nie starczy nawet na upgrade Hunter, który właśnie mi się skończył. Coż, najwyżej kupie jutro, chyba że dostanę te 6 centów z bonusowych reklam.
- Inwestycja dodatkowo 12$ w celu szybszego wejścia w grupę 5.
- Awans! Wejście w grupę 5/11- kolejny krok bliżej celu.
- Stan punktów: 46 109.

Podsumowanie: Jeżeli chcesz wystartować dzisiaj z DigAdz nie polecam wchodzić w program jeżeli masz mało do zainwestowania. Według mnie, teraźniejsze minimum inwestycyjne to 20$-30$ na wejście. Chyba, że na prawdę masz sporo czasu do tego, aż zaczniesz zarabiać- to wtedy możesz zacząć nawet od 1$.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Wrobel - 14-12-2014 09:41

Idzie Ci na prawde ladnie zastanawiam sie czy w to wejsc, ale jak mowisz, ze powyzej 20-30$ to niestety nie dla mnie


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 14-12-2014 09:43

Nie mówię, że jak masz mniej to nie możesz wejść. Po prostu zanim zaczniesz coś zarabiać to trochę czasu minie.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 15-12-2014 02:52

14 grudnia 2014:

- Naliczenia w końcu dotarły... szkoda że przed 5 nad ranem.
- Płatne reklamy: równo 2,90$... trochę bieda. Niby wchodzi się w tą wyższą grupę a jednak zarobki tak mocno nie wzrastają. Kwota reinwestowana.
- Upgrade nie kupuje ponieważ cały wtorek nie będzie mnie w domu i przegapię jedno naliczenie, więc dziennik na jeden dzień wstrzymany.
- Stan punktów: 50,454. Idzie ładnie.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Dzonyy - 15-12-2014 13:29

Też mam ok 50k pkt i dostaje naliczenia ok 3$


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Sampel44 - 15-12-2014 15:41

@patulsky1337
Dostałeś takie ładne bonusy?
Mój rekordowy bonus to jakieś $0.40Tongue
Nie wiem od czego to zależy.
Życzę powodzenia w dalszym zarabianiu Smile