Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. (/Temat-Inwestowanie-DigAdz-czyli-starter-pack-dla-malego-inwestora-103124)

Strony: 1 2 3


[Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 06-12-2014 00:15

[Obrazek: rr530xo2wr5h.png]

Witam!

Od dnia dzisiejszego będę prowadził mini-dziennik. Ma on posłużyć przetestowaniu serwisu DiAdz.com. Zacznę z małą symboliczną kwotą 30 zł, która pozwoli mi zakwalifikować się do grupy numer 3/11. Zapraszam!

MÓJ CEL NA GRUDZIEŃ:

59,45$/100$ obrotu 10$. I I I I I I (aktualizacja raz na 24h)


MÓJ CEL ZAROBKOWY:

Średnia dniówka (zarobki ogólne codzienne) ~4,07$/30$. (aktualizacja raz na 24h)

Po rejestracji z refa:

http://digadz.com/FirstChoice

Pomagam osobiście na GG (w profilu) lub PW. Jeśli jednak masz już konto a masz jakiś problem, też śmiało pytaj,pomogę.

5 grudnia 2014 piątek:

- Pierwszy dzień, więc dzisiaj zarobków się nie spodziewam.
- Zainwestowanie 10$ przy czym zwiększenie puli punktów do 15 tys.
- Rutynowe czynności: DigPoints i DigBonus wyklikane.
- Uzupełnienie profilu, zmiana awataru, założenie konta w EgoPay.
- 0 dochodu z reklam Tongue Niestety, zacznie się dopiero od jutra.


RE: Mini dziennik- Testuje DigAdz. - Dzonyy - 06-12-2014 10:44

Sam testuje tez DA wiec zobaczymy jak wyjdzie.


RE: Mini dziennik- Testuje DigAdz. - patulsky1337 - 06-12-2014 21:21

6 grudnia 2014:

- Rutynowe działania (pointsy, bonus adsy, bla bla bla)
- Pierwsze płatne reklamy! Jestem bardzo zadowolony z powodu otrzymania reklam o łącznej wartości 4.08$. Jest to bardzo ładny wynik jak na pierwszy dzień. Dodatkowo nie było dużo reklam do klikania (wyklikałem tą kwotę w ok. 20 reklam) co jest dodatkowym plusem. Szczerze szlag by mnie trafił jakbym dostał np. 40 reklam po 0.1$ Lol Zastanawiałem się czy za tą kwotę wykupić 4 kampanie czy upgrade i 1 kampanie. Wybrałem 2 opcję bo na niej chyba korzystniej wyjdę.
- Zakupienie upgrade Hunter.
- Zakupienie jednej kampanii reklamowej.
- Stan punktów: 12 560 3/11

Dodatkowo do swoich celów dorzucam dostanie się do lepszej grupy ( aktualnie 3/11) do minimum 5/11. Jednak może to się zmienić, pożyjemy zobaczymy.


RE: Mini dziennik- Testuje DigAdz. - patulsky1337 - 07-12-2014 19:36

7 grudnia 2014:

- Rutynowe działania (pointsy, bonus adsy, bla bla bla)
- Płatne reklamy! O łącznej wartości 5,81$! Wynik o wiele lepszy niż wczoraj i mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej i więcej Big Grin
- Pozyskanie pierwszego poleconego. Łi.
- Zainwestowanie w 5 kampanii reklamoych.
- Stan punktów: 13 793.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 08-12-2014 21:07

8 grudnia 2014:

- Zyski z reklam: Zaskoczył mnie dzisiejszy wynik. Pierwszy raz z bonusów otrzymałem więcej pieniędzy niż z głównego naliczenia. Wynosiły one kolejno: 3,74$ i 3,41$ co daje łączny wynik 7,15$ w jeden dzień! Zarobki z dnia na dzień coraz bardziej wzrastają, podoba mi się to Big Grin
- Tak samo jak wczoraj, inwestycja w kampanie reklamowe. Jak już wspominałem reinwestuje do czasu dostania się do lepszych grup.
- Stan punktów: 16,694. Punkty rosną coraz szybciej i oby tak zostało Big Grin

Dodatkowe info: Dzisiaj wielu użytkowników miało problemy ze stroną, a niektórzy nawet otrzymali kilkaset reklam i punkty na minusie. Jednak ekipa DigAdz dość szybko rozprawiła się z tym problemem i już wszystko działa jak należy. Zauważyłem także, że strona chodzi ostatnio szybciej i stabilniej niż wcześniej.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Dzonyy - 08-12-2014 21:09

Przekonało mnie to do inwestycji Big Grin


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - psk9 - 08-12-2014 21:12

@Dzonyy - inwestuj póki jest czas!
[Obrazek: digadz.png]
@patulsky1337 - powodzenia, ale pamiętaj coraz mniejsze naliczenia są Smile Ja miałem na 4 grupie $9 ostatnio, a teraz to samo miałem na 5 i 6 Big Grin


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 08-12-2014 21:24

(08-12-2014 21:09)Dzonyy napisał(a):  Przekonało mnie to do inwestycji Big Grin

Zapraszam, w razie czego zawsze możesz liczyć na moją pomoc.


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - patulsky1337 - 10-12-2014 00:33

9 grudnia 2014:

-Tradycyjnie pointsy i bonus adsy wyklikane.
-Zyski z reklam: No dzisiaj niestety gorzej ale lepiej nie narzekać. Z bonusów uzbierane 2$ z naliczeń głównych 3$ co daje łączny zarobek 5$. Cała kwota jak zwykle reinwestowana.
-Stan punktów: 20,409. Jutro dość ważny dzień dla tego dziennika. Jeśli pójdzie dobrze uderzam w grupę 4 co pozwoli mi w znacznym stopniu zwiększyć zarobki i przybliżyć mnie do celu jakim jak na razie jest 6 grupa.
-Kolejny polecony! Dziękuje za zaufanie i korzystanie z mojej pomocy. Pozdrawiam!


RE: [Inwestowanie] DigAdz czyli starter pack dla małego inwestora. - Sampel44 - 10-12-2014 20:41

patulsky1337, w której jesteś grupie?