Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miałem bloga mam domenę, pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Miałem bloga mam domenę, pytanie (/Temat-Mialem-bloga-mam-domene-pytanie-103114)



Miałem bloga mam domenę, pytanie - dulczas - 05-12-2014 21:03

Wrzuciłem 6 najlepszych postów z bloga na własną stronę z końcówką .com na blogu mają już po 2k,1k co dziennie te 20 przynajmniej z jednego itd a na stronie mam dzisiaj 3 wyświetlenia...

Blog ma około 3-4 miesięcy strona tydzień niecały, czy czas też tutaj gra rolę? Może coś źle robię, myślę, że jak już ktoś wejdzie to będą pobrania bo atrakcyjnie i zachęcająco to wygląda, ale dlaczego tak mało wyświetleń? Na blogspocie mam więcej...

Używam Wordpressa + twenty fourteen skórkę (darmowa). Sam wgrałem kila pluginów, nie wiem co jest grane.


RE: Miałem bloga mam domenę, pytanie - makingmoney - 05-12-2014 23:10

...


RE: Miałem bloga mam domenę, pytanie - venzer - 05-12-2014 23:11

Bo posty na blogspocie się wypozycjonowały (lub ty je wypozycjonowałeś) a jeżeli na nowego bloga skopiowałeś tylko tekst to musisz je od nowa wypromować...


RE: Miałem bloga mam domenę, pytanie - linoskoczek - 06-12-2014 12:48

(05-12-2014 23:10)makingmoney napisał(a):  Zlituj się Panie i nie buduj bloga na podstawowym szablonie wordpress'a Big Grin

Wbrew powszechnej opinii to bardzo dobry szablon, tylko warto go lekko zmodyfikować.