Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms (/Temat-Szukam-jakiegos-poradniku-do-Subskrypcji-sms-103110)



Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Tomono - 05-12-2014 20:29

Witam, tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś poradnika do subskrypcji sms. Chciałbym zacząć w tym działać, ale nie wiem jak zacząć, tzn. co i jak.


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Klin - 05-12-2014 20:59

Wiekszosc Ci powie zebys spamowal po grupach / zalozyl wlasnego fp. Zamiast szukac poradnika odejdz od komputera i sam pomysl


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - asiorek - 06-12-2014 00:14

dokładnie, na subach masz nieogarniczone możliwości : )
Głownie zobacz sobie przykład:
' smierc sylwestra wardegi ' czy jakos tak Big Grin To juz ci powinno nakierowac mase pomysłow do glowy Jerk2


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Gravity - 06-12-2014 10:57

(06-12-2014 00:14)asiorek napisał(a):  dokładnie, na subach masz nieogarniczone możliwości : )
Głownie zobacz sobie przykład:
' smierc sylwestra wardegi ' czy jakos tak Big Grin To juz ci powinno nakierowac mase pomysłow do glowy Jerk2

Tak... Tylko za takie coś np. śmierć jakieś osoby większość serwisów sub sms banuje ...


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - DrMagK2 - 06-12-2014 11:22

(06-12-2014 00:14)asiorek napisał(a):  dokładnie, na subach masz nieogarniczone możliwości : )
Głownie zobacz sobie przykład:
' smierc sylwestra wardegi ' czy jakos tak Big Grin To juz ci powinno nakierowac mase pomysłow do glowy Jerk2
Gościu podobno ma sprawę za to.


A co do tematu, każdy ma jakiś swój sposób, raczej Ci nie poda, ale każda nisza jest dobra, trzeba tylko wiedzieć JAK to zareklamować, podpowiem, że najczęściej ludzie używają face podglądacza, a do tego masz hotcash, czy leadmore. Pozdrawiam.


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Pink134lol - 06-12-2014 11:44

Najlepiej poszukaj sobie poradników o Sub-SMS, póki co darmowe i przestarzałe. Tam znajdziesz kilka propozycji takich wypalonych nisz, na podstawie których wymyślisz swoje własne. Nie koniecznie musi być na to popyt, czasem musisz polegac na głupocie ludzkiej i naiwności. Widzisz, na TVN/TVN 7 są albo były te arkana magii, przecież to ściema, ale ludzie się nabierają. Wink Powodzenia w szukaniu. Proponuje zajrzeć do tematu z poradnikami i zaczać od 12 strony do 1. Uwierz mi, że znajdziesz coś dla siebie.


RE: Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - Tomono - 06-12-2014 14:43

A mógłby mi ktoś powiedzieć, bo trochę mało obcykany jestem. Jeśli ktoś raz wyśle sms, to tylko jednorazowo mu kase zabiera czy potem cyklicznie będzie mu kase zabierało ?? I czy można robić konkursy typu Bon na zakupy w jakiejś stronie albo abo konto premium gdzieś tam lub np. wygraj np. ps4 ??


Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - mucios - 06-12-2014 15:10

(06-12-2014 14:43)Tomono napisał(a):  A mógłby mi ktoś powiedzieć, bo trochę mało obcykany jestem. Jeśli ktoś raz wyśle sms, to tylko jednorazowo mu kase zabiera czy potem cyklicznie będzie mu kase zabierało ?? I czy można robić konkursy typu Bon na zakupy w jakiejś stronie albo abo konto premium gdzieś tam lub np. wygraj np. ps4 ??

Można robić konkursy, powiem wiecej są już takie gotowe programy. Ty tylko promujesz link. Twojej ofierze zabiera cyklicznie, Ty w większości przypadków kasę dostajesz za sama aktywacje.
Znajdź mentora, zarejestruj sie w serwisie i działaj.


Szukam jakiegoś poradniku do Subskrypcji sms - daniel42na - 06-12-2014 15:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.