Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte czy Adf.ly + Mentor ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Shorte czy Adf.ly + Mentor ! (/Temat-Shorte-czy-Adf-ly-Mentor-103048)



Shorte czy Adf.ly + Mentor ! - AzotoN1 - 04-12-2014 23:11

Witajcie.

Bawię się w to od jakiegoś czasu, męczę się i męczę. Korzystam zarówno z adf.ly i shorte i chciałbym w końcu zdecydować na którym skupić swoją uwagę. Czy tylko ja mam tak ogromną przebitkę w adf.ly? Adf.ly 2.23$ Shorte 1.67$ Rolleyes??

Dlatego poszukuję mentora, ale nie interesuje mnie współpraca typu: "Mam dla Ciebie patent za 1$/dziennie. spam na face, FanPage i dalej spam" Mam dwa FP jeden 4000+ drugi 2000+ i daje mi to max 1$/day. poszukuję mentora do prawdziwej współpracy i prawdziwego zarabiania pieniędzy, jestem ambitny i zaangażowany lecz potrzebuję naprowadzenia na odpowiednie tory, korzyść mentora jest logiczna, ja dużo zarobie on dostanie profit. Easy. Dyskusja otwarta co do skracaczy, a o bycie mentorem zapraszam na PW.

Pozdrawiam


RE: Shorte czy Adf.ly + Mentor ! - lukaas96871 - 04-12-2014 23:24

Jeśli chodzi o skracacze to jest tak:
shorte.st lepiej zalicza, a ma mniejsze stawki
adf.ly czasem nie zalicza, a ma większe stawki.

Dodatkowo adf.ly (według mnie) jest bardziej banowane na fb.

Exclamation Jeśli masz fp 4k, 2k i wyciągasz 1$/dzień to coś jest nie tak.

Co do mentorstwa, to porozglądaj się po dziennikach.
I z góry powiem nie oczekuj od mentora, że da Ci gotowy przepis na zysk Wink


RE: Shorte czy Adf.ly + Mentor ! - AzotoN1 - 05-12-2014 00:00

(04-12-2014 23:24)lukaas96871 napisał(a):  I z góry powiem nie oczekuj od mentora, że da Ci gotowy przepis na zysk Wink

Wydawało mi się że forma w której napisałem o mentorze nie wskazuje na niski poziom mojej wypowiedzi. Stwierdzenie "Niech ktoś mnie naprowadzi na odpowiednie tory" ma na celu pomóc mi a nie podanie gotowego sposobu na 100$/dziennie.

Pozdrawiam


Shorte czy Adf.ly + Mentor ! - Admin - 05-12-2014 10:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.