Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st (/Temat-Dziennik-pracy-Vuntilo-shorte-st-102973)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 06-12-2014 01:23

Kolejny dzień minimalnie lepszy niż poprzedni Tongue
Mniej wejść, większe CPM Big Grin

[Obrazek: image.jpg]

Założyłem też nowy fp z myślą o lepszych zyskach, ale na razie jak widać nic nie dało :/


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Chrupus - 06-12-2014 06:44

Strasznie niskie cpm na shorte.. Tongue


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 06-12-2014 09:27

To @Chrupus pochwal się swoim Smile


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Chrupus - 06-12-2014 09:44

Spokojnie. Po co ten jezyk nienawisci Big Grin. Na shorte zazwyczaj bylo 1.70 cos w ten punkt, ale aktualnie siedze na adflaju, 1.98$ Smile


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - step00 - 06-12-2014 13:00

Powoli do przodu Smile Działasz na fp ?


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 06-12-2014 14:56

Tak na fp, 2 trochę zaniedbałem przez parę dni i zasięg nieźle spadł :/
Aktualnie zrobiłem nowy zbliża się do 1,5k like Smile
Wszystko co zarobię do 10 grudnia wpłacam na DigAdz Big Grin (W listopadzie zarobiłem na shorte 20$, wiec do tego 10 myślę spokojnie będę miał te 30$+)


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - mysc - 06-12-2014 15:07

Powodzenia ! Będę śledził jak wszystkich "skracaczy" Wink

Może warto skupić się na jednej dziedzinie zarobku i się nie rozdrabniać ? Może więcej zarobisz inwestując wypłatę w jakiś nowy FP lub reklamy ? Wink
Polecam podział wypłacanych pieniędzy na te które sobie odkładasz i na te które inwestujesz dalej (np. po 50%), nawet przy małych kwotach.


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 06-12-2014 16:50

Rozdrabniać?
Przecież dobrze wiadomo, że najlepsi nie skupiają się tylko na 1 metodzie zarobku Big Grin
Takie było moje założenie od początku i nie chcę go zmieniać, jeżeli DigAdz wypali to kolejna wypłata także pójdzie na inwestycję w ten właśnie serwis.


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 07-12-2014 00:09

Kolejny dzień i skok w górę mam nadzieję, że codziennie będzie tyle albo więcej Big Grin


[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Dante_/ - 07-12-2014 00:25

@ Nie chcę Ciebie demotywować czy coś, ale też tak miałem cieszyłem się przez około 10-15 dni doszedłem do 6$ dziennie po czym FB pojechał mi po zasięgu i ledwo co 1$ wyciągałem. Ale życzę powodzenia może Tobie się to nie przydarzy, POWODZENIA ^^