Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - Pomoc dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: FireSub - Pomoc dla początkującego (/Temat-FireSub-Pomoc-dla-poczatkujacego-102967)



FireSub - Pomoc dla początkującego - Inchu - 03-12-2014 19:24

Cześć, dzisiaj postanowiłem zacząć swoją przygodę z PPA, jednakże, nie wiem do końca jak się za to DOBRZE zabrać. Zaspamowałem już trochę, na fejsie, na asku, nie spamuję jednak byle gdzie, wybieram odbiorców. Jednakże, przez godzinę pracy nabiłem tylko 7 unikalnych wejść Xpokerface
Jestem także w trakcie tworzenia fake konta na fejsbuku(w trakcie - zbieram znajomych) I potrzebuję wskazówek, poradnika, mentora, czegokolwiek żeby zacząć zarabiać.

I wyjaśni mi ktoś także co to śą ,,Leady'' ,,Konwersja'' ? :_:


RE: FireSub - Pomoc dla początkującego - Vertired - 04-12-2014 00:00

Lead osoba która wyśle smsa. Konwersja natomiast to UV podzielone przez ilość leadów Smile


RE: FireSub - Pomoc dla początkującego - Bolt - 04-12-2014 17:49

(04-12-2014 00:00)Vertired napisał(a):  Lead osoba która wyśle smsa. Konwersja natomiast to UV podzielone przez ilość leadów Smile

Ale bzdura.. Według ciebie mam dziś konwersję 40% Smile Konwersja to ilość leadów przez UV (unikalne wejścia) a nie uniki na leady..