Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczynam nowe życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozpoczynam nowe życie (/Temat-Rozpoczynam-nowe-zycie-102934)

Strony: 1 2 3 4


RE: Rozpoczynam nowe życie - Rafiks1992 - 03-12-2014 10:45

@XARDAS kazdy ma prawo popelnic jakis wiekszy blad Wink wazne ze sie do tego przyznaje i okazuje skruche i chec odrobienia tego co zepsul... to juz dobry poczatek i pierwszy krok do tego lepszego zycia Wink

ze swojej strony moge tylko powiedziec tyle, na forum masz setki watkow na temat zarabiania przegladaj znajdziesz napewno cos dla siebie a potem nic jak tylko brac sie za robote. najprostrze sa chyba subskrypcje sms (suby) mozesz o tym poczytac. ah i zostaw bukmachera i wszystkie inne rzeczy na ktore musisz wydawac pieniadze, w takiej sytuacji niestety musisz narazie zarabiac robiac cos z "niczego". jak juz sie dorobisz tych pierwszych 100-200zl to mozesz je zainwestowac w jakies reklamy czy cos i czerpac kolejne zyski, pracuj wytrwale nie zalamuj sie jak bedziesz caly dzien cos robil i nic nie wpadnie bo nastepnego dnia moze przyjsc nieoczekiwany efekt. powodzenia Wink


RE: Rozpoczynam nowe życie - Kolorex59 - 03-12-2014 10:53

Nie wiem co ma Bóg i to wszytko do zarobku w sieci ale spoko Big Grin
Nie wiem liczysz ma to że ktoś odda Ci swoją niszę bądź udzieli wsparcia $ żebyś mógł to oddać/odrobić tylko dlatego że wymyśliłes jakąś historyjkę?? - no nie bardzo moja zdaniem Big Grin

Ps: Rodzice trzymają taką kasę w domu?? - Kto normalny trzyma aż tyle w domu, a jeśli na koncie to mało prawdopodobne jest żebyś miał dostęp ale spoko Wink

Ps2:Jeżeli jakim cudem to prawda to życzę powodzenia i wierzę że Ci się uda Wink


RE: Rozpoczynam nowe życie - domin_dz - 03-12-2014 11:10

Może mają problemy z komornikiem albo pieniądze wybrali z konta, żeby je wydać Tongue

Ja to rzuciłem szkołę bo potrzebowałem więcej czasu na zarabianie, rozwijanie swoich projektów. Twój powód był taki sam czy po prostu lenistwo? Smile Gdyby nie rzucenie szkoły to bym nigdy nie zarobił więcej niż tysiąc w miesiąc a po rzuceniu szkoły miałem taki czas, że w 1,5 miesiąca zarobiłem 25 tysięcy.


RE: Rozpoczynam nowe życie - thexamx - 03-12-2014 11:23

@up tak rzuć szkołę, nie miej wykształcenia nisza Ci się wypali i możesz sznurek zawiązywać Smile


RE: Rozpoczynam nowe życie - Rafiks1992 - 03-12-2014 11:23

@up i zrobiles blad bo jak sie skonczy zarabianie na necie i zacznie szukanie prawdziwej pracy bedziesz mial duuuuuzy problem jak zobacza w cv ze nie skonczyles zadnej szkoly nie masz matury niczego Wink nie zycze Ci tego oczywiscie ale takie niestety sa dzisiejsze realia ;/ skonczyc szkole to podstawa studia juz sa zbyteczne w dzisiejszych czasach bo jest mnostwo ludzi ktorzy poszli na studia 5 lat twardo sie uczyli zeby pozniej w mc'donaldzie robic za 1500zl...


RE: Rozpoczynam nowe życie - domin_dz - 03-12-2014 11:46

Równie dobrze można napisać, że mogą mnie wyrzucić z pracy i nie znajdę innej. Nie mam żadnej jak to piszecie "niszy", tylko serwisy internetowe, które cały czas się rozwijają i nie widzę powodu, przez który ludzie na nie nagle przestali by wchodzić. Biznes to biznes, zawsze może pójść coś nie tak - tu zawsze jest ryzyko.

Edit:
Zapomniałem dodać, że nie wydaje więcej niż 1800zł na miesiąc nie żałując sobie przy tym niczego. Zabezpieczenie w razie tego jak wy to piszecie "końca zarabiania w internecie" mam na dobrych kilka lat odłożone, w tym czasie można znaleźć pracę spokojnie, nawet z moim wykształceniem Smile


RE: Rozpoczynam nowe życie - Szrejter - 03-12-2014 12:04

Dokładnie tak jak wyżej. Co z tego że skończysz szkole jak w naszym cudownym kraju nie ma pracy ? Życie w PL to ogólnie hazard taka prawda.


RE: Rozpoczynam nowe życie - lukaas96871 - 03-12-2014 12:08

Wzruszająca historyjka, ale nie wiem czy na to forum Big Grin
Tak czy siak współczuję i powodzenia w zarabaniu, jeśli to co napisałeś wydarzyło się naprawdę.


RE: Rozpoczynam nowe życie - twardy - 03-12-2014 12:12

2/10

Musisz jeszcze troche pocwiczyc.


Odp: Rozpoczynam nowe życie - damianus627 - 03-12-2014 12:13

Ostatnio na tym forum pełno takich różnych historyjek.

Autorowi życzę powodzenia w odrobieniu pieniędzy.