Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczynam nowe życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozpoczynam nowe życie (/Temat-Rozpoczynam-nowe-zycie-102934)

Strony: 1 2 3 4


Rozpoczynam nowe życie - nowezycie - 03-12-2014 10:03

Witam wszystkich użytkowników tego forum, chciałbym przedstawić wam moją bardzo bolesną historie, przez którą jest mi teraz bardzo cięzko i trzymam sie przy życiu na małym włosku. Mam na imię Kamil, mam 18 lat, jestem zwykłym chłopakiem który lubi sport, gram w piłkę nożną, można powiedzieć juz nie długo zawodowo, bo dostałem szanse od Boga. W internecie zarabiam od 4 lat, początkowo wszystko było pięknie, zarabiałem po kilkaset złotych miesięcznie, potem było coraz lepiej , aż w końcu przestałem pracować systematycznie, pracowałem w PPA. Moje życie układało sie świetnie, miałem pieniądze na wszystko. Pomagałem swojej kochanej Mamie, którą bardzo kocham, cieszyła sie że ma takiego synka, wychwalała mnie w rodzinie, że sobie poradze w życiu i zarabiam duże pieniądze, aż pewnego dnia , dokładnie miesiąc temu coś sie zesrało, od ponad roku przestałem chodzić do kościoła, myślałem że pieniądze mi wystarczą, chodziłem do 2 liceum i rzuciłem szkołe, można powiedzieć dla pieniądzy. Dokładnie 2 miesiące temu wpadłem w hazard, zaczałem obstawiać mecze za grube pieniądze, początkowo był to 1000 zł, potem 5000 aż skonczyłem na 10000. Moje życie totalnie sie zesrało. Gdy przegrałem już wszystkie moje pieniądze zastanowiłem się czy warto żyć. Czułem w środku że zaczynam inaczej myśleć, czułem że nie ma w moim sercu Boga, a jest szatan ,który kusił mnie do złego. Dokładnie miesiąc temu wpadłem na dramatyczny w konsekwencji pomysł, zaczałem brać "rodzinne" pieniądze i grać na Bukmacherce, Było tam odłożone 50 tysięcy złotych. Przegrałem 40 tysięcy, nie jestem w stanie opisać tego co we mnie jest , czuje się jakbym byl nikim , zwykłym smieciem. Wczoraj tj. 02.12.2014 wróciłem z treningu i wchodząc do domu zobaczyłem obrazek którego nie zapomne już do końca życia, tata pijący alkohol w duzych ilościach, brat starszy płacze, moja kochana mama ma drgawki, a najmniejsza siostra bardzo to przeżywa. Tata wział mnie na bok i mówi , Kamil powiedz że to nie ty, po czym ja nie dałem rady i przyznałem sie, powiedział mi żebym poszedł do pokoju a on tam zaraz przyjdzie. Rozmawialiśmy godzine , zachował sie jak prawdziwy ojciec, nigdy bym nie pomyslał ze tak sie zachowa, wszystko mi wytłumaczył, był w szoku bo przeciez byłem ich kochanym synem zawsze grzecznym , powiedział ze mam drugie życie i że mam czas nieokreślony żeby to zarobić. Wszscy mają mnie teraz za śmiecia, brat który był dla mnie bardzo ważny, chyba już nie chce mnie znać, Mama byłem dziś u mnie i płakaliśmy razem, starałem sie jej to wszystko tłumaczyć ale było ciężko. Mam dziewczynę którą bardzo kocham , wiem że gdybym jej nie miał to już bym tego posta nie napisał, bo bym popełnił samobójstwo. Chce jej o tym powiedzieć co zrobiłem, bo nie chce jej kłamać, ale nie wiem czy dam rade. Jedno jest pewne chce pokazać klase i sie podnieść z tego, jest bardzo cięzko nie wiem czy dam rade, ale spróboje. Jutro zamierzam iść do spowiedzi. A od dzisiaj chcę zacząć zarabiać pieniądze w internecie i powoli odrabiać to.


RE: Rozpoczynam nowe życie - ZarazWracam - 03-12-2014 10:07

co ma Bóg i spowiedź do zarabiania w internecie? :O


RE: Rozpoczynam nowe życie - TheKkok2 - 03-12-2014 10:11

Wzruszające Tongue


RE: Rozpoczynam nowe życie - abcz - 03-12-2014 10:16

Won


RE: Rozpoczynam nowe życie - nowezycie - 03-12-2014 10:16

dziękuje za wsparcie


RE: Rozpoczynam nowe życie - elbowndg - 03-12-2014 10:23

no cóż z głupoty nie tak łatwo się wyleczyć ;D Ale spowiedz na pewno pomoże pokerface


RE: Rozpoczynam nowe życie - LukaszD - 03-12-2014 10:37

Witaj Kamil

Muszę powiedzieć, że szczerze Ci współczuje, znam osoby które wychodziły z o wiele większych kłopotów, więc na pewno Ci się uda, ważne żebyś wybrał odpowiednią drogę jeśli chodzi o zarabianie w internecie.

Pozdrawiam


RE: Rozpoczynam nowe życie - nowezycie - 03-12-2014 10:40

Jeśli ktoś ma czas, i ma ochotę, bardzo bym prosił o jakiś kontakt, nawet żeby porozmawiac.


RE: Rozpoczynam nowe życie - xardas1020 - 03-12-2014 10:41

to forum o zarabianiu a nie wylewaniu żali z głupoty
tutaj nie ma grup wsparcia dla pokrzywdzonych przez samego siebie

pomyliłeś fora kolego


RE: Rozpoczynam nowe życie - Klin - 03-12-2014 10:42

Masz bardzo wporzadku rodzine. Za glupote sie placi, zachowales sie jak ostatni skonczony kretyn, pozwoliles zeby pieniadz Toba zawladnal. Ustawiles sobie zle priorytety, rodzina powinna byc zawsze na 1 miejscu - zarobek to tylko dodatek. Rzuciles szkole... zapewne byles zarozumialym glupcem. Sam swiata nie zwojujesz. Pretensje mozesz miec tylko do siebie. Zamiast przegrywac to na hazard mogles inwestowac.

Teraz ochlon, przemysl wszystko i wyciagnij wnioski. Nastepnie rusz swoje 4 litery i odbuduj zaufanie bliskich.

Powodzenia