Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony z fotkami na ero FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strony z fotkami na ero FP (/Temat-Strony-z-fotkami-na-ero-FP-102925)



Strony z fotkami na ero FP - asiorek - 02-12-2014 23:37

1.Nazwa przedmiotu : Strony ze zdjęciami dla skracających na FP
2.Opis przedmiotu : Siemka, mam dla was do zamiany za coś ciekawego Jerk2 aż 20+ stron z różnorakimi zdjęciami i gifami na wasze fp i nie tylko Smile Strony te są oczywiście ogólnodostępne, ale jest tak, że wielu z was szuka i znaleźć nie moze.. Mogę odstąpić tylko 3 sztuki Big Grin bo po co maja się fotki powtarzać Big Grin
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw gg 34261112
5.Cena : chcial bym to zamienić za jakieś konto fB jakieś kobiety najlepiej ze znajomymi no i takie w miare realne..
6.Sposób zapłaty za przedmiot : gotówka pp


RE: Strony z fotkami na ero FP - shawshaw - 02-12-2014 23:44

cena link?


RE: Strony z fotkami na ero FP - asiorek - 02-12-2014 23:47

no jak ci dam link to juz nie bede mial co sprzedawac..
porponuj cene Smile jestem taki człowiekiem, że dogadam się z każdym Smile Tylko nie oczekuj też nwm czego bo to są strony ogolno dostepne a ja je tylko zebralem w kupe bo sam z nich korzystalem pare razy Smile I powiem wam, że fajnie leca lajki pod postami z fotkami z tych stron Big Grin


Strony z fotkami na ero FP - Klin - 03-01-2015 12:58

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.